Ksawery Szlenkier

Plejada gwiazd na premierze filmu „Pod mocnym aniołem”

14 stycznia w Multikinie Złote Tarasy odbyła sie uroczysta premiera filmu pt. "Pod mocnym aniołem" w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego.

Czytaj więcej…


Gwiazdy na premierze filmu „AmbaSSada”

W czawrtek w ursynowskim Multikinie odbyła sie premiera filmu pt. AmbaSSada w reżyserii Juliusza Machulskiego.

Czytaj więcej…

Premiera filmu o legendarnym powstańcu „Radosław”

27 sierpnia w Kinotece obyła się premiera fabularyzowanego dokumentu o jednym z legendarnych dowódców Powstania Warszawskiego, ppułk Janie Mazurkiewiczu ps. "Radosław".

Czytaj więcej…

Gwiazdy na premierze filmu „Ostra randka 3D”

26 sierpnia w kinie Atlantic odbyła się premiera uroczysta premiera thrillera "Ostra randka 3D" w reżyserii Macieja Odolińskiego.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na premierze filmu „Obława”

W czwartek w Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera filmu pt. Obława w reżyserii Marcina Kryształowicza. Na czerwonym dywanie zobaczyliśmy odtwórców głównych ról, m.in. Weronika Rosati, Sonia Bohosiewicz, Maciej Stuhr i Marcin Dorociński. Wśród gości znaleźli się m.in. Anna Guzik, Natalia Siwiec, Anna Wendzikowska i Krystyna Mazurówna. Zobaczcie kto jeszcze przyszedł na premierę! [nggallery id=696 template=carousel images=3]

Czytaj więcej…

Pokaz prasowy serialu „Misja Afganistan”

W poniedziałek w Multikinie Złote Tarasy odbył się przedpremierowy pokaz seialu Canal+ "Misja Afganistan". Na spotkaniu pojawili sie aktorzy i twórcy produkcji, m.in. Paweł Małaszyński, Sebastian Fabijański, Mikołaj Krawczyk, Eryk Lubos i Maciej Dejczer. [nggallery id=633 template=carousel images=3]

Czytaj więcej…