konflikt

Rafał Maserak: nie jestem skonfliktowany z Anią Cieślak, cały czas jesteśmy w kontakcie

Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli pójść z Anią na imprezę i zatańczyć – mówi Rafał Maserak. Tancerz zaprzecza pogłoskom mówiącym, że jest skonfliktowany ze swoją byłą partnerką z programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. Twierdzi, że sam nakłaniał Annę Cieślak do rezygnacji z udziału w show, zdrowie jest bowiem dla niego najważniejsze. 

Czytaj więcej…


Magda Gessler: „To jest przykre”

Znana restauratorka nie ma szczęścia do ludzi: dawni przyjaciele się od niej odwracają!

Czytaj więcej…

Mariola Bojarska-Ferenc: Ewa Chodakowska powinna przestać kłamać

Mariola Bojarska-Ferenc ponownie krytykuje Ewę Chodakowską. Jej zdaniem popularna trenerka ma zbyt małą wiedzę, by wykonywać zawód instruktorki fitness. Bojarska-Ferenc, która od ponad dwudziestu lat propaguje w Polsce zdrowy i aktywny tryb życia, zarzuca też młodej gwieździe ukrywanie prawdy o swoim wykształceniu.

Czytaj więcej…

Schejbal na „czarnej liście” Polsatu!

Aktorka skarży się, że odkąd zadarła z producentem serialu "Szpilki na Giewoncie" nie może znaleźć pracy. Przynajmniej jeśli chodzi o Polsat.

Czytaj więcej…

Horodyńska ubliża Malinowskiej

Najwyraźniej nadal ma żal do byłej przyjaciółki o to, że zrezygnowała z ich wspólnej rubryki. Joanna widocznie poczuła się odrzucona, bo postanowiła powiedzieć o Karolinie parę przykrych słów.

Czytaj więcej…

Natalia Kukulska przerywa milczenie!

Wokalistka postanowiła wreszcie zabrać głos w sprawie, która od dawna ją bulwersuje. Chodzi oczywiście o medialną burzę, jaką wywołał jej przyrodni brat...

Czytaj więcej…

Kukulska i Górniak nie darzą się sympatią?

Powodem takiej sytuacji jest Dariusz Krupa. Były mąż Edyty nadal przyjaźni się z Natalią, która pomagała mu pozbierać się po rozwodzie. Nie mogła ona znieść ciągłych obelg Edyty pod adresem jej przyjaciela. Teraz stara się unikać jej towarzystwa.

Czytaj więcej…

Łepkowska przeprasza Wellman!

Gdy scenarzystka i producentka seriali skrytykowała Dorotę Wellman za plotkowanie w telewizji śniadaniowej, internauci wyśmiali jej intencje, nazywając ją hipokrytką. Nic dziwnego, że teraz Ilona Łepkowska stara się odkręcić całe zamieszanie.

Czytaj więcej…

Woliński i Tyszka znów się kłócą

Oczywiście o pieniądze.

Czytaj więcej…

Steczkowska opowiada o konflikcie z Dodą

Parę lat temu spotkały się na planie „Gwiazdy tańczą na lodzie” i wtedy zaczęła się wojna między nimi. Nadal nie wiadomo, co było przyczyną konfliktu.

Czytaj więcej…

Były menedżer Dody oskarża ją o kradzież!

Podobno Rabczewska nie zapłaciła mu za jego pracę. Jakub Majoch dołączył do grona znajomych Dody, którzy narzekają na jej charakter.

Czytaj więcej…

Doda wyrzuciła Szychowskiego z domu?

Czyżby był to koniec ich wielkiej miłości? Rabczewska obawia się, że Błażej próbuje się wypromować dzięki znajomości z nią.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 6123456