Klan

Laura Łącz: nie podobam się sobie ani na zdjęciach, ani na szklanym ekranie. Najlepiej prezentuję się na żywo

Jestem niefotogeniczna i bardzo niekorzystnie wychodzę na zdjęciach – twierdzi Laura Łącz. Aktorka podkreśla, że nigdy nie próbowała swoich sił w fotomodelingu, bo jest to wykreowany świat i ona nie potrafiłaby się w nim odnaleźć. Dotychczas artystce podobała się tylko jedna sesja fotograficzna, w której wzięła udział. 

Czytaj więcej…


Gwiazdy uczczciły 2500. odcinek serialu „Klan”

Jeden z najpopularniejszych seriali, "Klan" doczekał się swojego 2500. odcinka.

Czytaj więcej…

Gwiazdy jesiennej ramówki TVP

We wtorek 20 sierpnia odbyła się konferencja prasowa, na której zaprezentowana została oferta programowa TVP na sezon jesienny 2013.

Czytaj więcej…

Czy to ona zagra Marię Kaczyńską?

Czy wiecie, kto powinien wystąpić w roli Marii Kaczyńskiej w powstającym filmie o Smoleńsku? Internaucie już zadecydowali!

Czytaj więcej…

Bożenka z „Klanu” pisze maturę

Tegoroczny maj jest wyjątkowy również dla serialowej Bożenki Lubicz.  W swojej pracy maturalnej postanowiła napisać o.. zmarłym ojcu, Ryśku Lubiczu.

Czytaj więcej…

Czy Jerzy odejdzie z „Klanu”?

Coraz więcej aktorów zrywa więzi z „Klanem”. Andrzej Grabarczyk (serialowy Jerzy Chojnacki) takich zamiarów nie ma, bo praca na planie jednego z najdłuższych polskich seriali wciąż go satysfakcjonuje.

Czytaj więcej…

Piotr Cyrwus będzie dziadkiem

Piotr Cyrwus, który zasłynął z roli Ryśka w "Klanie" wkrótce zostanie dziadkiem. W ciąży jest bowiem jego córka, Anna Maria Stachoń.

Czytaj więcej…

„Klan” nie zostanie zdjęty z anteny

Aktorzy najdłuższego polskiego tasiemca odetchnęli z ulgą.  Zarząd TVP debatował nad jego kontynuacją, ale ostatecznie stwierdzono, że zostanie on w telewizyjnej Jedynce.

Czytaj więcej…

Czyim fanem jest serialowy Norbert?

Kuba Świderski występujący, na co dzień w serialu "Klan" już od dawna jest wielkim fanem futbolu amerykańskiego. W zeszłym roku był nawet na kilku treningach drużyny Warsaw, Eagle, która bierze udział w rozgrywkach ogólnopolskich.

Czytaj więcej…

To ona zabiła Ryśka z „Klanu”!

Halszka, którą zagrała Jolanta Mrotek zabiła Ryszarda Lubicza w "Klanie".  Aktorka wyznała teraz, że spotykają ją z tego powodu nieprzyjemności. Ale nie żałuje tej sceny.

Czytaj więcej…

Rysiek z „Klanu” nie żyje!

Stało się. Ryszard "Taxi Driver" Lubicz zmarł tragicznie dziś, 22 lutego 2012. Osierocił trójkę dzieci - Maćka, Bożenkę i Kasię.

Czytaj więcej…

Zabiją Ryśka z „Klanu”!

Po Hance Mostowiak przyszła kolej na inną kultową wręcz postać z polskiego serialu. Scenarzyści "Klanu" uśmiercą Rysia!

Czytaj więcej…

Strona 1 z 41234