Kazik Staszewski

Paszporty Polityki 2014

13 stycznia  w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej  miała miejsce gala rozdania nagród 22. edycji Paszportów Polityki 2014.

Czytaj więcej…


Gwiazdy na Sopoty TOPtrendy Festiwal 2014

W miniony weekend w sopockiej Operze Leśnej po raz dwunasty odbył się Sopot TOPtrendy Festiwal.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na Warszawskich Targach Książki

W dniach 22-25 maja na Stadionie Narodowym odbywały się 5. Warszawskie Targi Książki.

Czytaj więcej…

Gołe torsy na koncercie Kazika i Dr Yry

11 maja w Teatrze from Poland w Częstochowie miał miejsce niezwykły koncert.

Czytaj więcej…

Plejada gwiazd na premierze filmu „Pod mocnym aniołem”

14 stycznia w Multikinie Złote Tarasy odbyła sie uroczysta premiera filmu pt. "Pod mocnym aniołem" w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na MTV EMA Pre-Party 2013

MTV Europe Music Awards to najważniejsza europejska impreza muzyczna.

Czytaj więcej…

Artur Andrus zwycięzcą TOP Sopot TOPtrendy Festiwal 2013

Podwójnie platynowa płyta Artura Andrusa pt. „Myśliwiecka” okazała się najlepiej sprzedającym się krążkiem w Polsce.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na premierze filmu „Układ zamknięty”

W czwartek w Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera filmu pt. Układ zamknięty w reżyserii Ryszarda Bugajskiego.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na premierze filmu „Pokłosie”

We wtorek wieczorem odbyła się premiera filmu Władysława Pasikowskiego "Pokłosie". Główne role w filmie zagrali Maciej Stuhr i Ireneusz Czop, a także m.in. Zbigniew Zamachowski, Danuta Szaflarska i Jerzy Radziwiłowicz. Do w kina Atlantic przyszło wielu znanych gości, m.in. rodzice głównego bohatera - Jerzy Stuhr z żoną Barbarą oraz żona Macieja Stuhra, Samanta. Na widowni zasiedli także: Andrzej Wajda, Monika Richardson, Urszula Grabowska, Kaja Śródka i Kazik Staszewski. Zobaczcie relację z premiery! [nggallery id=763 template=carousel images=3]

Czytaj więcej…

Gwiazdy na premierze filmu „Obława”

W czwartek w Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera filmu pt. Obława w reżyserii Marcina Kryształowicza. Na czerwonym dywanie zobaczyliśmy odtwórców głównych ról, m.in. Weronika Rosati, Sonia Bohosiewicz, Maciej Stuhr i Marcin Dorociński. Wśród gości znaleźli się m.in. Anna Guzik, Natalia Siwiec, Anna Wendzikowska i Krystyna Mazurówna. Zobaczcie kto jeszcze przyszedł na premierę! [nggallery id=696 template=carousel images=3]

Czytaj więcej…

Gwiazdy na premierze filmu „Jesteś Bogiem”

We wtorek odbyła się premiera filmu "Jesteś Bogiem" w reżyserii Leszka Dawida. Do Multikina Złote Tarasy przyszło wiele gwiazd, m.in. Doda z raperem Fokusem, Natalia Siwiec z mężem, Tomasz Karolak, Weronika Rosati i inni.

Czytaj więcej…

Kazik ma swojego terapeutę

Kazik Staszewski wyznał w wywiadzie, że chodzi o psychologa. "Nie można powiedzieć, że walka jest wygrana. Trzeba dbać o siebie i kształtować higienę psychiczną każdego dnia" - twierdzi.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 212