Katarzyna Walter

Dzień prasowy z okazji 15-lecia serialu Na Wspolnej

Wczoraj w Warszawie miała miejsce jubileuszowa konferencja „Na Wspólnej„. Serial emitowany już jest na antenie TVN całe 15 lat. Na wielkim jubileuszu pojawiły się najważniejsze gwiazdy serialu: Małgorzata Socha, Katarzyna Walter, Sylwia Gliwa, Jakub Wesołowski, Robert Kudelski,Michalina Robakiewicz, Mieczysław Hryniewicz, Bożena Dykiel, Laura Breszka, Kazimierz Mazur, Joanna Jabłczyńska, Anna Samusionek, Ilona Wrońska, Adam Fidusiewicz i wiele innych.

Czytaj więcej…


Gwiazdy na premierze spektaklu „Komedia o napadzie na bank”

7 maja w Teatrze Komedia odbyła się premiera spektaklu pt. "Komedia o napadzie na bank" w reżyserii Tomasza Dutkiewicza.

Czytaj więcej…

70-lecie Teatru Syrena

W poniedziałek 21 grudnia odbył sie koncert z okazji 70-lecia powstania Teatru Syrena.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na premierze spektaklu „Okno na parlament”

W sobotę 10 stycznia w Teatrze Kwadrat odbyła się premiera spektaklu pt. "Okno na parlament" w reżyserii Marcina Sławińskiego.

Czytaj więcej…

Gwiazdy wiosennej ramówki TVN

7 lutego odbyła się prezentacja wiosennej ramówki programowej stacji TVN.

Czytaj więcej…

EXTRA: Taniec z gwiazdami – seksownie i na luzie odc.1!

Jeśli gwiazdy będą tak ponętnie prężyć się w tej edycji, oglądalność programu będzie rekordowa! Na parkiecie mamy przewagę wulkanów seksu! Zobacz fotki.

Czytaj więcej…

Kolejna gwiazda broni się przed „Tańcem z gwiazdami”!

Aktorka Natalia Rybicka, którą znamy z serialu "Londyńczycy" swoją opinią na temat tanecznego show, mogła się narazić kilku gwiazdom.

Czytaj więcej…

Telekamery 2009 rozdane!

Kto triumfował, kto gościł?

Czytaj więcej…

Katarzyna Walter już nie zatańczy

Z "Tańcem z gwiazdami" pożegnała się tym razem aktorka, Katarzyna Walter. Zdaniem jury, kompletnie „posypała: jej się współpraca z partnerem, Krzysztofem Hulbojem.

Czytaj więcej…

„Taniec z gwiazdami” pełen śmiechu i łez!

Piękna florecistka, Sylwia Gruchała, zanotowała kolejną porażkę w swojej karierze. Odpadła  w trzecim odcinku kolejnej edycji programu „Taniec z Gwiazdami” ...

Czytaj więcej…

Taniec z gwiazdami już bez Popek

W drugim odcinku programu „Taniec z Gwiazdami” pożegnała się z nami znana prezenterka telewizyjna Anna Popek i partnerujący jej tancerz Cezary Olszewski. Zdaniem zarówno jury, jak i telewidzów, najlepiej wypadła para: Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król.

Czytaj więcej…

Pierwszy odcinek „Tańca z gwiazdami”, pierwsi przegrani

Pierwszy odcinek 8. edycji „Tańca z gwiazdami" rozpoczął Alan Andersz, aktor z serialu 39 i pół w parze z Blanką Winiarską i oni też program zakończyli... na pierwszym miejscu. Przypadek czy też już na początku mamy faworyta?

Czytaj więcej…