Karuzela Cooltury 2012

Paweł Małaszyński na Karuzeli Cooltury 2012

Jedną z atrakcji sobotniej Karuzeli Cooltury w Świnoujściu był spektakl „Berek czyli upiór w moherze” z Ewą Kasprzyk i Pawłem Małaszyńskim w rolach głównych.

Czytaj więcej…


Dominika Kulczyk-Lubomirska z rodziną na Karuzeli

Gościem trwającej w weekend Karuzeli Cooltury, była m.in. Dominika Kulczyk-Lubomirska, córka najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka. Przyjechała do do Świnoujścia z mężem księciem Janem Lubomirskim-Lanckorońskim i dziećmi.

Czytaj więcej…

Gwiazdy gotują w Świnoujściu

W sobotę przedpołudniem, podczas Karuzeli Cooltury w Świnoujściu, odbyło się śniadanie oraz gotowanie z gwiazdami. W konkursie kulinarnym udział wzięli: Tomasz Jacyków, Katarzyna Kwiatkowska, Aleksandra Kwaśniewska, Hanna Bakuła, Ewa Kasprzyk, Klaudia Carlos, Tomasz Zubilewicz i Agata Młynarska.

Czytaj więcej…

Gwiazdy przy konfesjonale

W piątek w wielkim namiocie przy świnoujskiej Promenadzie wjechały konfesjonały, przy których zasiedli m.in. Janusz Gajos, Aleksandra Kwaśniewska, Dorota Zawadzka, Artur Barciś i Danuta Wałęsa. Impreza ta była jednym  z najbardziej oczekiwanych wydarzeń Karuzeli Cooltury 2012.

Czytaj więcej…

Ruszyła Karuzela Cooltury 2012

W Świnoujściu rozpoczęła się 4. edycja Karuzeli Cooltury, której w tym roku przyświeca hasło "Dusza i ciało". Na liście gości znajduje się ponad 80 osobowości ze świata biznesu, polityki, sztuki, sportu.

Czytaj więcej…