jurorka

Ewa Wachowicz zdobyła najwyższy szczyt Iranu!

W nagraniach "TOP CHEF" przerwa. Ewa Wachowicz, piękna jurorka show spędza ten czas naprawdę aktywnie!

Czytaj więcej…


Patrycja Markowska już nie chce być jurorką!

Udział w show "The Voice of Poland" miał być dla wokalistki przyjemnością. Tymczasem Patrycja jest wykończona! Patrycja Markowska bardzo się ucieszyła, gdy pół roku temu odebrała telefon z propozycją zasiadania w fotelu jurora w show "The Voice of Poland". Jej występ miał być świetną promocją nowego krążka artystki. Niestety, Patrycja szybko przekonała się, że udział w programie wymaga od niej pełnego zaangażowania. I choć artystka nie żałuje chwil spędzonych na planie programu, przyznaje teraz, że ostatnie tygodnie nieźle dały jej w kość! [nggallery id=1466 template=carousel images=150] - Chwilami mocno odbijało się to na mojej psychice. Gdyby nie mój synek Filip, to mogło być ze mną krucho, bo czasem dochodziłam do takiego stanu, że nie widziałam sensu, by rano wstać z łóżka - przyznaje artystka w wywiadzie dla magazynu "Party". - Chyba zbyt emocjonalnie podchodzę do niektórych spraw i zabrakło mi odpowiedniego dystansu. Artystka odchorowała więc swój udział w programie. Teraz chciałaby, aby w jej życiu znów było nieco spokojniej: - Myślałam wtedy, że jak dla mnie to ten świat pędzi trochę za szybko - mówi Patrycja. - Ale po prostu taki mam ten rok. Poprzedni upłynał pod znakiem ciszy. Nie było mnie w mediach, rzadziej wstępowałam, bo grałam tylko koncerty. Ten rok jest pełen wyzwań, co mnie bardzo kręci, ale nie sądzę, że po raz drugi wezmę udział w projekcie jak "The Voice of Poland". To pouczająca i miła, ale raczej jednorazowa przygoda. Kto wie, może jednak Patrycja jeszcze kiedyś skusi się na intratną posadę w jakimś talent-show?

Czytaj więcej…

Ewa Farna jurorką Studia Stodoła

W sobotę w salonie EMPiK Junior odbył się finałowt casting do programu Studio Stodoła.

Czytaj więcej…

Iwona Pavlovic skończyła 50 lat!

Wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu, znana przede wszystkim z roli jurorki programu "Taniec z Gwiazdami" 2 listopada obchodzi swoje urodziny.

Czytaj więcej…

Herbuś pobiła Siwiec!

Dwie piękne gwiazdy, Edyta Herbuś i Natalia Siwiec walczyły o fotel jurorski w programie "Bitwa na głosy". Jak donoszę media, po zaciętej walce zwycięstwo odniosła Edyta Herbuś i prawdopodobnie od września zajmie miejsce Soni Bohosiewicz zasiadając w jury.

Czytaj więcej…

Chylińska w kolorze blond!

Drapieżna rockowa dama i bezkompromisowa jurorka zmienia wizerunek! Agnieszka Chylińska stała się... blondynką!

Czytaj więcej…

Mazurówna narzeka na facetów?

Jurorka programu "Got to dance" jak nikt wie, że "faceci są jacyś inni". Artystka ma też swoje sposoby na udobruchanie mężczyzny, któremu coś nie wyszło...

Czytaj więcej…

Bohosiewicz kilka dni po porodzie!

Sonia Bohosiewicz tydzień temu, niemalże prosto z nagrania programu pojechała do szpitala rodzić. Powitanie świeżej mamy było nad wyraz huczne, Zbigniew Zamachowski wręczył jurorce bukiet białych tulipanów.

Czytaj więcej…

Okupnik o „X Factorze”: „Cieszę się z udziału w programie”

Piosenkarka znów opowiada o nowym wyzwaniu w swoim życiu. Lubi udzielać wywiadów, w których mówi o byciu jurorem. Oglądała każdy odcinek brytyjskiej wersji programu.

Czytaj więcej…

Tatania Okupnik zarobi więcej niż Sablewska!

Pensje jurorów „X Factora” znacznie się od siebie różnią. W drugiej edycji programu Maję zastąpi Tatiana. Piosenkarka ma otrzymywać dużo wyższe wynagrodzenie niż menedżerka gwiazd.

Czytaj więcej…

Okupnik nie chce wracać do Polski!

Będzie dojeżdżać na nagrania „X Factor” aż z Londynu. To tam teraz mieszka i nie wyobraża sobie przeprowadzki.

Czytaj więcej…

Kayah nie pojawi się w kolejne edycji „The Voice of Poland”

Piosenkarka straciła pracę. Od początku nie cieszyła się sympatią widzów i nie słuchała rad przełożonych.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 812345678