juror

Agnieszka Chylińska skończyła 40 lat!

Jedna z najbardziej znanych, charyzmatycznych polskich wokalistek dziś obchodzi swoje 40. urodziny!

Czytaj więcej…


Michał Żebrowski jurorem w polskiej edycji globalnego konkursu dla młodych przedsiębiorców

Aktor został członkiem jury konkursu dla młodych przedsiębiorców. Ogólnoświatowy program The Venture wspiera początkujące firmy, oferując im nie tylko nagrody finansowe, lecz także możliwość zaprezentowania swojego projektu na arenie międzynarodowej. Zdaniem Michała Żebrowskiego to bardzo pożyteczny konkurs, który daje szansę na zaistnienie innowacyjnym pomysłom użytecznym społecznie.

Czytaj więcej…

Agnieszka Szulim: Nikt nie wierzy, że szczerze płakałam w „Aplauz, aplauz!”. Czy ja wyglądam na Królową Śniegu?

Agnieszka Szulim, prowadząca show „Aplauz, aplauz!”, w którym dzieci śpiewają z rodzicami, popłakała się podczas pracy na planie. Dziennikarka przyznała, że często się wzrusza i jest to dla niej normalna reakcja. Nie rozumie więc niektórych komentarzy, mówiących jakoby płakała na niby.

Czytaj więcej…

Wybuchowa mieszanka ekspertów w „Bitwie na głosy”!

Eksperci w trzeciej edycji muzycznego show zrobią zamieszanie! Cztery silne osobowości będą się pięknie różnić!

Czytaj więcej…

Herbuś pobiła Siwiec!

Dwie piękne gwiazdy, Edyta Herbuś i Natalia Siwiec walczyły o fotel jurorski w programie "Bitwa na głosy". Jak donoszę media, po zaciętej walce zwycięstwo odniosła Edyta Herbuś i prawdopodobnie od września zajmie miejsce Soni Bohosiewicz zasiadając w jury.

Czytaj więcej…

Pierwszy casting do piątej edycji „Mam talent!”

W poniedziałek, 18 czerwca, wystartował casting z udziałem jurorów i prowadzących do 5. edycji Mam talent! Pierwszym miastem, w którym zawitała ekipa programu były Katowice.

Czytaj więcej…

Maciek Maleńczuk i jego definicja luksusu!

Kontrowersyjny wokalista w jednym z wywiadów powiedział, że zarabia więcej, niż jest w stanie wydać! Czy to oznacza, że muzyk żyje w luksusie?

Czytaj więcej…

Got to dance: Alan Andersz powrócił do programu

W 8 odcinku programu "Got to dance - Tylko taniec" poznaliśmy kolejnych finalistów. Spośród 10 wykonawców wybrano dwie formację: Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Myślenicka" i Top Toys.

Czytaj więcej…

Tak się bawią jurorzy YCD!

Podczas konferencji prasowej You Can Dance jurorom dopisywał świetny humor. Zabawa posunęła się do tego stopnia, że Michał Piróg wylądował na kolanach Agustina Egurroli!

Czytaj więcej…

Okupnik o „X Factorze”: „Cieszę się z udziału w programie”

Piosenkarka znów opowiada o nowym wyzwaniu w swoim życiu. Lubi udzielać wywiadów, w których mówi o byciu jurorem. Oglądała każdy odcinek brytyjskiej wersji programu.

Czytaj więcej…

Miszczak o Sablewskiej: „Mam do niej ogromny sentyment”

Wyznaje, że pomimo problemów między jurorami, darzył Maję sympatią. Po prostu przyszedł czas na zmiany i w ten sposób w jury zasiadła Tatiana.

Czytaj więcej…

Tatania Okupnik zarobi więcej niż Sablewska!

Pensje jurorów „X Factora” znacznie się od siebie różnią. W drugiej edycji programu Maję zastąpi Tatiana. Piosenkarka ma otrzymywać dużo wyższe wynagrodzenie niż menedżerka gwiazd.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 812345678