Jacek Mejer

Bitwa na głosy: Kamil Bednarek wielkim zwycięzcą! [fotorelacja]

W sobotę wieczorem odbyła się walka pomiędzy drużynami Kamila Bednarka i Ryszarda Rynkowskiego o zwycięstwo w drugiej edycji programu "Bitwa na głosy". Po bardzo wyrównanej walce, z niewielka różnica głosów, wygrała drużyna z Brzegu.

Czytaj więcej…


Polskie gwiazdy przegrały w meczu z Ukrainą

Było dobre widowisko, ale niestety rezultat niekorzystny dla Polaków - 3:1. Gwiazdy polskiego showbiznesu przegrały w meczu przyjacielskim Polska-Ukraina, który odbył się wczoraj na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Czytaj więcej…

Bitwa na głosy: W finale powalczą Bednarek i Rynkowski

Drugi półfinał rozstrzygnął kto stanie naprzeciw Kamila Bednarka w finale. Decyzją widzów drużyna Mezo pożegnała się z program i tym samym finałowym rywalem Kamila będzie Ryszard Rynkowski.

Czytaj więcej…

Bitwa na głosy: Kamil Bednarek wystąpi w finale!
[fotorelacja]

W 8. odcinku "Bitwy na głosy" miejsce w finale zapewnił sobie Kamil Bednarek. W ostatnim półfinale spotkają się zatem drużyny Ryszarda Rynkowskiego i Mezo.

Czytaj więcej…

Bitwa na głosy: Janusz Panasewicz odpadł z programu

Po siódmym odcinku "Bitwy na głosy" w programie pozostały już tylko trzy drużyny: Ryszarda Rynkowskiego, Kamila Bednarka i Mezo.

Czytaj więcej…

Bitwa na głosy: Górniak pożegnała się z programem

W sobotę drużyna Edyty Górniak odpadła z programu "Bitwa na głosy". Trzeci raz z rzędu najwięcej głosów zdobył Ryszard Rynkowski.

Czytaj więcej…

Bitwa na głosy: Drużyna Kukulskiej pożgnała się z programem

4. odcinek programu Bitwa na głosy przyniósł porażkę drużynie Natalii Kukulskiej. Najwięcej głosów zebrał zespół Ryszarda Rynkowskiego.

Czytaj więcej…

Bitwa na głosy: Ryszard Rynkowski zwycięzcą 3. odcinka

W trzecim odcinku programu "Bitwa na głosy" odpadł zespół sióstr Przybysz. Zwycięzcą został Ryszard Rynkowski, którego drużyna wykonała utwór "Moves Like Jagger".

Czytaj więcej…

Gwiazdy na gali Viva Comet 2012

Próby przed festiwalem w Opolu – zdj?cia!

Obejrzyjcie, jak gwiazdy prezentowa?y si? w przeddzie? pierwszego dnia festiwalowego ...

Czytaj więcej…