Hotel 52

Jak wyglądała kiedyś gwiazda „Niani w wielkim mieście?

Magdalena Lamparska gra główną rolę w nowym serialu Polsatu "Niania w wielkim mieście". Czy pamiętacie inne serialowe role aktorki? Zobaczcie zdjęcia z jej udziałem! [nggallery id=4405 template=carousel images=150] Lamparska wystąpiła w dwóch popularnych produkcjach Telewizji Polsat. Zagrała w siedmiu sezonach serialu "Hotel 52" oraz w dwóch sezonach "To nie koniec świata!". Postaci przez nią kreowanie z pewnością zapadły widzom w pamięć. Początkowo w "Hotelu 52" mogliśmy oglądać Magdalenę Lamparską w roli Marty, kelnerki  hotelowej restauracji. Jej lojalność, pracowitość oraz odpowiedzialność zostały docenione i Marta awansowała na recepcjonistkę tytułowego hotelu. Natomiast w serialu "To nie koniec świata!" brawurowo zagrała Ulę u boku Eryka Lubosa. Trzeci odcinek "Niani w wielkim mieście" we wtorek 21 marca, o godzinie 21:35 w Polsacie.

Czytaj więcej…


Laura Samojłowicz obraziła się na polski show- biznes!

Młoda aktorka wyruszyła na podbój Niemiec!

Czytaj więcej…

Bankiet serialu Hotel 52

We wtorek aktorzy Hotelu 52 spotkali się na bankiecie, na którym wspólnie świętowali zakończenie zdjęć do VI transzy serialu. Obecni byli m.in. Laura Samojłowicz, Magdalena Lamparska, Klaudia Halejcio, Ada Fijał, Maciej Musiał, Filip Bobek, Kamil Kula, Kuba Mazurek i Krzysztof Kwiatkowski. [nggallery id=690 template=carousel images=3]

Czytaj więcej…

Maciej Musiał w Hotelu 52!

To spora gratka dla miłośniczek Macieja Musiała. Aktor młodego pokolenia wystąpi gościnnie w serialu "Hotel 52" i podobno sporo namiesza..

Czytaj więcej…

Z Polsatu znikną dwa seriale?

Najprawdopodobniej już jesienią 2012 Polsat usunie ze swojej ramówki dwa seriale. Zniknie "Hotel 52" oraz "Szpilki na Giewoncie". Widzowie są zdziwieni; jeszcze bardziej aktorzy, którzy zostaną na bruku.

Czytaj więcej…

Cielecka odejdzie z Hotelu 52!

Wszystko wskazuje na to, że Magdalena Cielecka może zniknąć z serialu Hotel 52. Gra tam menadżerkę hotelową. Choć trudno sobie wyobrazić tego serialu bez niej, zmiany mogą nastąpić już w kolejnej serii.

Czytaj więcej…

Sajmołowicz odchodzi z „Hotelu 52”

Aktorka postanowiła zrezygnować z roli po dwóch latach.

Czytaj więcej…

Fraszyńska i Gąsowski małżeństwem!

...na szczęście tylko w serialu. Jurorka i prowadzący "Taniec z gwiazdami" wcielili się w małżeństwo w serialu Polsatu "Hotel 52".

Czytaj więcej…

Nowy image Laury Samojłowicz

Laura Samojłowicz na konferencji serialu "Hotel 52" pojawiła się w odmienionym "wydaniu".

Czytaj więcej…

1 marca startuje piąty sezon „Hotelu 52”

W nowej serii „Hotelu 52” oprócz stałej ekipy pojawią się nowi aktorzy, m.in. Antoni Paradowski, Krystian Kukułka, Gabriel Piotrowski oraz Marta Juras.

Czytaj więcej…

Popielewicz zagra siebie

Popularna prezenterka wystąpi gościnnie w popularnym serialu.

Czytaj więcej…

Gwiazdy szpiegują w Hotelu

To się nazywa mieć mocne wejście!

Czytaj więcej…

Strona 1 z 3123