Honey

Honorata Skarbek i Radek Pestka na różowo!

Honorata Honey Skarbek i Radek Pestka jakby się zmówili - oboje na tej samej imprezie wystąpili w różowiutkich kreacjach!

Czytaj więcej…


Gwiazdy na wybiegu w sukniach ślubnych

Podczas niedzielnego Wedding Show na wybiegu w roli modelek mogliśmy zobaczyć: Joannę Jabłczyńską, Klaudię Halejcio, Dominikę Gawędę, Annę Głogowską, Barbarę Kurdej-Szatan, Julię Kamińską, Marcelinę Zawadzką, Dorotę Czaję, Anetę Zając, Honoratę Skarbek i Ninę Tyrkę.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na urodzinach 4fun.tv

W tym roku 4fun.tv, najbardziej muzyczna stacja w Polsce, obchodzi dziesiąte urodziny.

Czytaj więcej…

Nowy teledysk Honoraty Skarbek

Po doskonale przyjętym klipie i utworze, który stał się jednym z największych przebojów Honoraty Skarbek - "Nie Powiem Jak", artystka nie zwalnia tempa i szykuje kolejny singiel z jej drugiego albumu - "Milion".

Czytaj więcej…

Honey nakręciła nowy teledysk!

Nie powiem jak” to drugi i jednocześnie świetnie przyjęty przez polskie rozgłośnie radiowe singiel z nadchodzącej płyty Honoraty Skarbek - Milion.

Czytaj więcej…

Kamińska i Skarbek w takich samych sukienkach!

Na premierze spektaklu "Ostra jazda" Julia Kamińska - choć buty miała różne - założyła sukienkę taką samą, jak miesiąc temu Honorata Skarbek na evencie Toni&Guy.

Czytaj więcej…

Plejada gwiazd na pokazie Macieja Zienia

Jeden z najbardziej lubianych polskich projektantów, Maciej Zień, na wczorajszym pokazie zgromadził, jak zwykle, tłumy gwiazd show-biznesu. Do hotelu Hilton przybyli najbardziej znani i wpływowi ludzie, celebryci, aktorzy i biznesmeni.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na pokazie Toni&Guy

Z okazji wejście na polski rynek akademii stylizacji włosów Toni&Guy z Londynu, w czwartek odbył się premierowy event marki.

Czytaj więcej…

Wybieramy partnerkę do duetu dla Alexandra Rybaka! [konkurs]

Laureat Eurowizji Alexander Rybak, który udzielił specjalnego wywiadu dla portalu Tosptars.pl zdradził, że szuka młodej wokalistki do duetu. Możliwe, będzie ona z Polski. Zaproponował byśmy pomogli mu w wyborze! Pomożecie?!

Czytaj więcej…

Gwiazdy na Gali Joy Trendy 2012

W czwartek w Soho Factory odbyła się Gala Joy Trendy 2012, podczas której wręczone zostały statuetki laureatom konkursu na najmodniejsze produkty w kategorii: moda, uroda, styl życia.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na premierze kolekcji Marni dla H&M

W środę w sklepie przy ul. Marszałkowskiej odbyła się premiera kolekcji Marni at H&M, która przyciągnęła na zakupy wiele gwiazd. Klientkami były m.in. Karolina Malinowska, Monika Brodka, Karolina Korwin-Piotrowska, Magdalena Boczarska.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na gali Viva Comet 2012

Strona 1 z 212