gwiazdy

Gwiazdy na pokazie kolekcji MMC

4 czerwca w pałacu i muzeum rzeźby, w samym sercu warszawskiego Mokotowa, odbył się pokaz duetu projektantów: Ilony Majer oraz Rafała Michalaka.

Czytaj więcej…


Co się działo w 8 odcinku „Tanieca z gwiazdami”? Zobacz galerię

Big Music Quiz – nowy programu TVP

Big Music Quiz to nowy muzyczny program TVP z udziałem gwiazd. Gospodarzem show jest Sławomir Zapała. 11 marca 2018 roku wyemitowany zostanie pierwszy odcinek. Zobacz zdjecia z nagrania pierwszego odcinka "Big Music Quiz". Na planie pojawili się: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Aleksandra Szwed i Daria Widawska, Anna Dereszowska.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na gali Miss Warszawy 2018

ELLE z całkowicie odświeżoną szatą graficzną

1 lutego ukaże się na rynku marcowe wydanie ELLE z całkowicie odświeżoną szatą graficzną i nowymi rubrykami, które przygotował zespół kierowany przez nową redaktor naczelną ‒ Martę Drożdż. Nowe ELLE stawia na luksus, nowoczesność i modę. W marcowym wydaniu pojawią są aż cztery sesje zdjęciowe, a tematy związane z modą zajmują 70 proc. numeru. „Moja moda, moje ELLE” – to nowe hasło magazynu.Zapraszamy.

Czytaj więcej…

Gwiazdy wiosennej ramówki TVN

Gwiazdy na „Wielkim Teście TVP”

W Telewizji Polskiej na "Wielkim Teście TVP" z historii kabaretu stawiło sie wiele znanych osobistoci, m.in.: Izabella Miko, Klaudia Halejcio, Majka Jeżowska, Piotr Zelt, Emilian Kamiński i wiele innych gwiazd.

Czytaj więcej…

Sylwester z TVP w Zakopanem

Gwiazdy kochają kozaki za kolano

Niewątpliwym hitem modowym sezonu są kozaki za kolano.

Czytaj więcej…

Koncert „Gwiazdy Letniego Nieba” w Kielcach

W sobotę w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach odbył się koncert „Gwiazdy Letniego Nieba”.

Czytaj więcej…

Uroczysta premiera filmu „Gwiazdy”

We wtorek 9 maja w Cinema City Sadyba odbyła się uroczysta premiera filmu pt. Gwiazdy w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego.

Czytaj więcej…

Joanna Krupa: Przez cały rok stosuję samoopalacz

Modelka nie przepada za bladą, nieopaloną skórą. Twierdzi, że w jej przypadku ubrania znacznie lepiej wyglądają, gdy ciało jest opalone. Dlatego przez cały rok stosuje samoopalacz.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 812345678