gotowanie

Zosia Ślotała: Gotuję, gdy tylko mam czas

Stylistka dba, by jej córeczka od najmłodszych lat zdrowo się odżywiała. Sama gotuje dla niej większość posiłków, choć jeszcze kilka miesięcy temu nie czuła się pewnie w kuchni. Twierdzi, że zdrowe odżywianie dzieci to trudna kwestia i sama miała z tym początkowo kłopot.

Czytaj więcej…


Znani gotują dzieciom

21 czerwca w restauracji "Przypraw Dopraw" odbył się event kulinarny pod patronatem akcji "Słodka Paczka".

Czytaj więcej…

Gwiazdy gotują w Świnoujściu

W sobotę przedpołudniem, podczas Karuzeli Cooltury w Świnoujściu, odbyło się śniadanie oraz gotowanie z gwiazdami. W konkursie kulinarnym udział wzięli: Tomasz Jacyków, Katarzyna Kwiatkowska, Aleksandra Kwaśniewska, Hanna Bakuła, Ewa Kasprzyk, Klaudia Carlos, Tomasz Zubilewicz i Agata Młynarska.

Czytaj więcej…

Mazurówna narzeka na facetów?

Jurorka programu "Got to dance" jak nikt wie, że "faceci są jacyś inni". Artystka ma też swoje sposoby na udobruchanie mężczyzny, któremu coś nie wyszło...

Czytaj więcej…

Gessler ugotuje gigantynczą zalewajkę!

Wielka chochla pójdzie w ruch!  Magda Gessler weźmie udział w Ogólnopolskim Festiwalu Zalewajki. Wprawi w ruch swoje magiczne ręce i ugotuje zupę nawet dla kilkuset ludzi.

Czytaj więcej…

Co relaksuje Marzenę Rogalską?

Dziennikarka radiowa i telewizyjna twierdzi, że choć nie lubi wstawania o świcie, to świetnie sprawdza się na antenie w porannym programie! A wszystko dlatego, że dziennikarka ma swój sprawdzony sposób na regenerację sił!

Czytaj więcej…

Czego wstydzi się Agnieszka Pilaszewska?

Aktorka, a ostatnio scenarzystka serialu "Przepis na życie" sprawia wrażenie doskonale zorganizowanej pani domu. Czy faktycznie tak jest?

Czytaj więcej…

Bobek opowiada o swojej pasji

Gotowanie od dawna go fascynuje. Wszystko zaczęło się na studiach, gdy trzeba było stworzyć coś z niczego.

Czytaj więcej…

Znane mamy gotują

Monika Mrozowska poprowadziła kurs zdrowego gotowania w Akademii Kreatywnego Rozwoju Dzieci i Dorosłych TAMIKA w Warszawie. W warsztatach wzięły udział m.in. aktorka i przyszła mama - Magdalena Górska oraz Kinga Burzyńska, która nie tylko jest mamą znaną, lecz przede wszystkim mamą odpowiedzialną.

Czytaj więcej…

Barciś, Mrozowska i Wolszczak gotują po niemiecku

W MAKRO Centrum Rozwoju Firm odbyło się spotkanie, którego goście mogli przekonać się, że wbrew stereotypom, kuchnia niemiecka jest różnorodna i pełna ciekawych smaków.

Czytaj więcej…

Szczypta kulinarnych kąśliwości

Wymiana uszczypliwości między gwiazdami jest dosyć często spotykana. Okazuje się, że dotyczy również świata show-biznesu kulinarnego.

Czytaj więcej…

Komarnicka nocą doprawia

A wy co robicie po nocach:)?

Czytaj więcej…

Strona 1 z 3123