Fundacja DKMS

Gwiazdy na spotkaniu z Fundacją DKMS

Z okazji Dnia Dawcy Szpiku gwiazdy zachęcały do rejestrowania się w bazie potencjalnych dawców szpiku.

Czytaj więcej…


Gwiazdy na spotkaniu Fundacji DKMS

28 maja z okazji World Blood Cancer Day, Fundacja DKMS zorganizowała wyjątkowe spotkanie, podczas którego Pacjent i Dawca szpiku - para bliniaków genetycznych - mogli poznać się osobiście po dwóch latach od przeszczepienia.

Czytaj więcej…

Siostry Steczkowskie wsparły Fundację DKMS

Z okazji Dnia Dawcy Szpiku, 7 października w Hotelu Hampton by Hilton odbyło się spotkanie z gwiazdami, które wspierają akcję potencjalnych dawców szpiku dla Tadka, Kamili i innych chorych na raka krwi.

Czytaj więcej…

Polskie gwiazdy chcą ratować ludzkie życie

Maja Bohosiewicz, Weroniak Marczuk, Olga Kalicka, Magdalena Wójcik, Łukasz Jakóbiak i Marcelina Zawadzka postanowili dołączyć do osób wspierających walkę z białaczką.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na gali Fundacji DKMS

24 października odbyła się gala zorganizowana przez Fundację DKMS "Wspólnie przeciw białaczce", na której spotkali się  Pacjenci z ich Dawcami, którzy ofiarowali im szansę na nowe życie. Wśród gości pojawiły się gwiazdy, m.in. Doda, Weronika Grycan, Rafał Olbrychski z partnerka Monika Rut, Czesław Mozil, Maria Niklińska i Andrzej Piaseczny. Galę poprowadzili Agnieszka Szulim i Mateusz Szymkowiak. Zobaczcie fotorelację! [nggallery id=730 template=carousel images=3]

Czytaj więcej…

Alicja Bachleda-Curuś dawcą szpiku!

We wtorek w Krakowie aktorka została wpisana oficjalnie do rejestru potencjalnych dawców szpiku kostnego Fundacji DKMS.

Czytaj więcej…

Przybylska dawcą szpiku kostnego!

Anna Przybylska jest kolejną gwiazdą, która postanowiła pomóc chorym. W środę na spotkaniu zorganizowanym przez firmę Coty Polska, aktorka oddała krew i zarejestrowała się tym samym w bazie potencjalnych dawców szpiku kostnego Fundacji DKMS.

Czytaj więcej…