festiwale

Rozpoczął się Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi

Od 30 lipca Kazimierz Dolny - Janowiec nad Wisłą jest areną 10 Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Jak zwykle, pojawiło się na nim wiele gwiazd.

Czytaj więcej…


Alicja Bachleda-Curuś dostała klapsa!

Alicja Bachleda-Curuś dostała klapsa i to publicznie!

Czytaj więcej…

Polsat SuperHit Festival 2016 dzień 2

Za nami 2 dzień Polsat SuperHit Festival 2016.Pełen jubileuszy, przebojów i gwiazd!

Czytaj więcej…

Polsat SuperHit Festival 2016 – za kulisami

Na opolskim festiwalu wiele dzieje się nie tylko na koncertach w blasku jupiterów, ale i za kulisami! Zobacz naszą fotorelację!

Czytaj więcej…

Polsat SuperHit Festiwal 2016 – Dzień 1

Za nami pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2016. Absolutnie niesamowity pod każdym względem! Dlaczego? Zobaczcie sami!

Czytaj więcej…

Gwiazdy Polsat SuperHit Festiwal 2016

Wczoraj w Warszawie odbyła się konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2016 z udziałem gwiazd.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na festiwalowej konferencji Polsatu

Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa Polsatu, podczas której zaprezentowali się artyści, którzy wystąpią już niedługo na festiwalu w Sopocie.  Zobaczcie, jakie gwiazdy się tam pojawią!

Czytaj więcej…

Anna Cieślak i Lesław Żurek przeciwko Handlowi Ludźmi

W tym roku, 18-tego października już po raz szósty obchodzony będzie Europejski Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Z tej okazji w dniach 16-18 października w warszawskim kinie MURANÓW odbędzie się pierwszy międzynarodowy festiwal filmowy poświęcony tej tematyce.

Czytaj więcej…

Michał Szpak w Opolu – galeria zdjęć!

Michał Szpak wystąpił wczoraj po raz pierwszy na 49. KFPP w Opolu. Jak zwykle znowu wszystkich zaszokował! Zobaczcie jak!

Czytaj więcej…

Kreacja Edyty Górniak na festiwalu TOPtrendy

Występ Edyty Górniak otworzył 10 jubileuszowy festiwal TOPtrendy. Gwiazda zaprezentowała się w długiej sukni z atelier Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lach tworzących duet BOHOBOCO.

Czytaj więcej…

Goście i laureaci sopockiego festiwalu Dwa Teatry

Zobacz, kto wyjechał z Sopotu z nagrodami, kto zdobył Grand Prix Sopockiego XII Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej Dwa Teatry, kto bawił wśród festiwalowych gości!

Czytaj więcej…

Kto wystąpi podczas tegorocznego Festiwalu w Opolu? [fotorelacja]

Dwa dni, sześć koncertów – debiutanci, piosenki premierowe, przypomnienie dawnych i najbardziej ulubionych współczesnych przebojów, a także kabaret na najwyższym poziomie to atrakcje, które czekają widzów Jedynki w tym roku w Opolu.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 41234