festiwal

Gwiazdy na inauguracji Warsaw Fashion Film Festival

W środę w Multikinie Złote Tarasy odbyło się uroczyste otwarcie Warsaw Fashion Film Festival, dedykowanego wyłącznie filmom poświęconym modzie.

Czytaj więcej…


Sopot Top of the Top Festival 2012

W weekend w Operze Leśnej w Sopocie odbył się Sopot Top of the Top Festival 2012. Na Festiwalu wystąpili topowi artyści, którzy w ubiegłym roku sprzedali największą ilość płyt w całej Europie. W sobotę, w drugim dniu imprezy odbył się koncert z okazji 50-tych urodzin legendarnej grupy The Beatles.

Czytaj więcej…

Festiwal w Międzyzdrojach rozpoczęty!

Wczorajsza konferencja prasowa w Międzynarodowym Domu Kultury zainaugurowała 17. Festiwal Gwiazd Międzyzdroje 2012.

Czytaj więcej…

Pazurowie pokazali brzuszek!

Edyta Pazura niebawem po raz drugi zostanie mamą. Jest już w ósmym miesiącu ciąży i wygląda kwitnąco . Edyta i Cezary Pazura pokazali się na sopockim festiwalu TOPtrendy.

Czytaj więcej…

Recital Węgorzewskiej w Cannes

Już w środę, 23 maja obdędzie się "Polska Noc" podczas Festiwalu w Cannes. Wystąpią m.in. Borys Szyc, Paweł Deląg, Andrzej Chyra, Agnieszka Włodarczyk, projektantka Teresa Rosati, a także Alicja Węgorzewska.

Czytaj więcej…

Najwięksi wygrani i przegrani dzięki Eurowizji

Co daje artystom Eurowizja? Czy gwarantuje sukces? W całej Europie trwa spór pomiędzy jej zwolennikami a przeciwnikami. Faktem jest, że wcześniej lansowała więcej gwiazd, dziś gwarantuje sukces ale... chwilowy.  Kto zyskał najwięcej?

Czytaj więcej…

Eurowizja 2012: zdjęcia gwiazd [fotoreportaż]

Znamy już wszystkich uczestników tegorocznej Eurowizji. Wielki finał już tuż tuż. Tymczasem przedstawiamy zdjęcia tych, którzy będą walczyć o zwycięstwo!

Czytaj więcej…

Kto wystąpi podczas tegorocznego Festiwalu w Opolu? [fotorelacja]

Dwa dni, sześć koncertów – debiutanci, piosenki premierowe, przypomnienie dawnych i najbardziej ulubionych współczesnych przebojów, a także kabaret na najwyższym poziomie to atrakcje, które czekają widzów Jedynki w tym roku w Opolu.

Czytaj więcej…

Konferencja Festiwalu Sopot TOPtrendy 2012

W ostatni weekend maja odbędzie się 10. jubileuszowy Sopot Festiwal TOPtrendy 2012. Wczoraj na konferencji prasowej w Centrum Olimpijskim pojawiły się gwiazdy, które w tym roku zobaczymy na imprezie.

Czytaj więcej…

Marysia Sadowska po porodzie na czerwonym dywanie

Dokładnie trzy miesiące po urodzeniu córki, Marysia Sadowska pojawiła się w Gdyni na gali otwarcia 37. FPFF. Reżyserka, w ramach Konkursu Głównego, powalczy o prestiżową nagrodę Złotych Lwów ze swoim pełnometrażowym filmem fabularnym "Dzień kobiet".

Czytaj więcej…

Ich Troje wróci na scenę?

Mało jest polskich zespołów, którym udało się wylansować tyle hitów. Jednak Ich Troje przebywa obecnie w showbiznesowym niebycie.  Nina Tereniew z Polsatu znów postanowiła pomóc grupie. Czy wyciągnie ją z problemów?

Czytaj więcej…

Ogłoszono nominacje do opolskich SuperPremier

Festiwal w Opolu za pasem, odbędzie się już na początku czerwca. TVP ogłosiła oficjalne nominacje do plebiscytu SuperPremier. O ten tytuł będzie się ubiegło dziesięciu rodzimych artystów.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 512345