Danuta Wałęsa

Prawdziwe tłumy gwiazd na gali Kobieta Roku Twojego Stylu!

Na dorocznej gali Kobieta Roku Twojego Stylu, organizowanej przez miesięcznik "Twój Styl", jak zwykle pojawiły się prawdziwe tłumy gwiazd! 

Czytaj więcej…


Gwiazdy na pokazie La Mania

17 grudnia w Soho Factory odbył się pokaz najnowszej kolekcji marki La Mania na sezon wiosna/lato 2015.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na Karuzeli Cooltury 2013

Zakończyła się trwająca przez cały weekend w Świnoujściu 5. edycja Karuzeli Cooltury.

Czytaj więcej…

Kto otrzymał Róże Gali 2012?

Podczas poniedziałkowej uroczystości zorganizowanej przez tygodnik Gala wręczone zostały statuetki osobobom ze świata kultury i show-biznesu, które w ostatnim roku w sposób szczególny wyróżniły się swoimi osiągnięciami. "Róże Gali 2012" powędrowały do następujących osób: Kategoria Film - Leszek Dawid za reżyserię filmu "Jesteś Bogiem" Kategoria Teatr - Borys Szyc za rolę w spektaklu "Hamlet" w Teatrze Współczesnym w Warszawie Kategoria Muzyka - Justyna Steczkowska za płytę "XV" Kategoria Literatura - Danuta Wałęsa za "Marzenia i tajemnice" Kategoria Media - Maciej Stuhr za reżyserię widowiska telewizyjnego "Smuteczek, czyli ostatni naiwni" dla TVP Ktegoria Debiut - Zuzanna Głowacka za debiutancką książkę "Manhattan pod wodą" oraz Michał Malitowski za debiut w roli jurora w programie "Got to dance" Nagroda Specjalna - Zofia Ragankiewicz za działalność społeczną. [nggallery id=760 template=carousel images=3]

Czytaj więcej…

Gwiazdy na premierze sztuki „Danuta W.”

W piątek w Teatrze Polonia odbyła się uroczysta premiera monodramu Krystyny Jandy pt. "Danuta W.". Do Teatru przybyło mnóstwo znanych gości, m.in. Danuta Wałęsa z synem Jarosławem, Andrzej Wajda, Monika Olejnik, Kuba Wojewódzki, Andrzej Mleczko i inni. Zobaczcie kto jeszcze był obecny na premierze! [nggallery id=700 template=carousel images=3]

Czytaj więcej…

Sopot Top of the Top Festival 2012

W weekend w Operze Leśnej w Sopocie odbył się Sopot Top of the Top Festival 2012. Na Festiwalu wystąpili topowi artyści, którzy w ubiegłym roku sprzedali największą ilość płyt w całej Europie. W sobotę, w drugim dniu imprezy odbył się koncert z okazji 50-tych urodzin legendarnej grupy The Beatles.

Czytaj więcej…

Gwiazdy przy konfesjonale

W piątek w wielkim namiocie przy świnoujskiej Promenadzie wjechały konfesjonały, przy których zasiedli m.in. Janusz Gajos, Aleksandra Kwaśniewska, Dorota Zawadzka, Artur Barciś i Danuta Wałęsa. Impreza ta była jednym  z najbardziej oczekiwanych wydarzeń Karuzeli Cooltury 2012.

Czytaj więcej…

Ruszyła Karuzela Cooltury 2012

W Świnoujściu rozpoczęła się 4. edycja Karuzeli Cooltury, której w tym roku przyświeca hasło "Dusza i ciało". Na liście gości znajduje się ponad 80 osobowości ze świata biznesu, polityki, sztuki, sportu.

Czytaj więcej…

Wiktory rozdane!

M.in. Justyna Pochanke, Sebastian Karpiel-Bułecka i Danuta Wałęsa zostali laureatami tegorocznych Wiktorów. Popularne nagrody telewizyjne już po raz 27. rozdano w Zamku Królewskim w Warszawie w sobotę, 14 kwietnia 2012.

Czytaj więcej…

Kwaśniewska zazdrości Wałęsowej?

Choć od czasu premiery książki Danuty Wałęsy minęło już kilka tygodni, wszyscy wciąż mówią o tej publikacji. Także... inna pierwsza dama, Jolanta Kwaśniewska!

Czytaj więcej…