bukmacherzy

Michał Szpak głównym faworytem X-Factor?

Eksperci firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS) są zgodni – największe szanse na zwycięstwo w X-Factor ma ekscentryczny Michał Szpak.

Czytaj więcej…


Kupicha pożegna się z „Bitwą na Głosy”?

Na placu boju pozostały już tylko cztery zespoły. Bukmacherzy polskiej firmy Star-Typ Sport (STS) jednoznacznie wskazują, że w najbliższym odcinku z widowiskiem pożegna się Piotr Kupicha i jego team.

Czytaj więcej…

Bracia Golec i Piotr Kupicha zagrożeni

W ostatnią sobotę widzowie zadecydowali o tym, że z programem „Bitwa na Głosy” pożegna się Natasza Urbańska i jej zespół. Tym razem eksperci polskiej firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS) przewidują, że w najbliższym odcinku widowiska z programu odpadną albo liderzy Golec uOrkiestry albo Piotr Kupicha.

Czytaj więcej…

Adamek pośle rywala na deski!

Eksperci: Adamek szybko znokautuje McBride’a!

Czytaj więcej…

Diablo Włodarczyk zdecydowanym faworytem walki o pas WBC

W sobotę, 2 kwietnia Krzysztof „Diablo” Włodarczyk stoczy walkę w obronie pasa WBC w kategorii junior ciężkiej z Francisco Palaciosem.

Czytaj więcej…

Maciej Miecznikowski pożegna się z „Bitwą na Głosy”

W poprzednim odcinku „Bitwy na głosyMichał Wiśniewski i jego drużyna pożegnali się z telewizyjnym programem. W nadchodzącej odsłonie widowiska najbliższy odpadnięcia, według bukmacherów polskiej firmy Start-Typ Sport (STS), jest zespół Macieja Miecznikowskiego – wokalisty popularnej grupy Leszcze.

Czytaj więcej…

Co dalej z wąsami Małysza?

Co się stanie z wąsami Adama Małysza? Czy przed oficjalnym zakończeniem kariery skoczek zaskoczy fanów radykalną zmianą wizerunku?

Czytaj więcej…

Bitwa pomiędzy Wiśniewskim i Miecznikowskim

Pierwszym przegranym „Bitwy na Głosy”, wbrew przewidywaniom wszystkich, został zespół Krzysztofa Cugowskiego.

Czytaj więcej…

Konkurs „Żegnamy Adama Małysza”

Z powodu zbliżającego się oficjalnego zakończenia kariery przez Adama Małysza, polska firma bukmacherska Star-Typ Sport (STS), proponuje wszystkim zainteresowanym specjalny konkurs.

Czytaj więcej…

Michał Wiśniewski pierwszym przegranym „Bitwy na Głosy”

Bitwa na Głosy”, program produkowany przez Telewizję Polską, wchodzi w fazę, w której wszystkie drużyny są zagrożone odpadnięciem z show.

Czytaj więcej…

Najlepszym sportowcem… sportsmenka!

Najlepszym polskim sportowcem 2010 była… sportsmenka, czyli Justyna Kowalczyk. Zdaniem bukmacherów bwin to ona wygra doroczny plebiscyt „Przeglądu Sportowego”. Za nią dwaj Tomasze: Gollob i Adamek.

Czytaj więcej…

Anna Piszczałka będzie Top?

Już dzisiaj, 1 grudnia, na antenie TVN zostanie wyemitowany finałowy odcinek pierwszej serii polskiej edycji show „Top Model – Zostań modelką”. Po raz pierwszy w historii programu będzie to emisja na żywo.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 212