Bajm

Beata Kozidrak: Potrafiłam pogodzić życie artystyczne z życiem prywatnym. To mój największy sukces

Udane godzenie kariery z życiem rodzinnym to zdaniem Beaty Kozidrak jej największy sukces. Wokalistka twierdzi, że córki zawsze rozumiały jej muzyczną pasję. Nie ukrywa jednak, że mimo to miewała momenty zwątpienia. Nagrodą za stres i rozłąkę z rodziną są dla Kozidrak spotkania z fanami i listy od nich. Jej najmłodszy wielbiciel ma 5 lat.

Czytaj więcej…


Gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów 2015

Około 100 tyiecy osób postanowiło spędzić sylwestra na placu obok Spodka, gdzie juz po raz dziewiąty odbywała się Sylwestrowa Moc Przebojów telewizji Polsat.

Czytaj więcej…

„Sylwestrowa Moc Przebojów 2015” z największym karaoke świata – wprost z serca Katowic

Po raz dziewiąty w historii „Sylwestrowa Moc Przebojów” zabrzmi setką najnowszych i starych przebojów, rozbłyśnie feerią dyskotekowych świateł i zaleje widzów doskonałym dźwiękiem!

Czytaj więcej…

Beata Kozidrak: „U nas wszystko ok!”

Wokalistka uspokaja: w jej rodzinie wszystko gra!

Czytaj więcej…

Gwiazdy na Festiwalu w Opolu

W niedzielę dobiegł końca trwający przez cały weekend 50. Jubileuszowy Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole 2013. Przez opolski amfiteatr przewinęło się mnóstwo gwiazd, z których większość wystąpiła na scenie podczas koncertów. Zobacie kto spędził weekend w Opolu!   [nggallery id=1474 template=carousel images=150]

Czytaj więcej…

SuperJedynki 2013 przyznane!

15 czerwca, drugiego dnia Festiwalu w Opolu odbył się koncert konkursowy SuperJedynki 2013.

Czytaj więcej…

Beata Kozidrak brzydzi się botoksem!

Mimo swojego wieku gwiazda jest podziwiana przez rzeszę fanów- starszych i młodszych. Jak Beata Kozidrak dba o swój wygląd?

Czytaj więcej…

Kamil Bednarek zwycięzcą Sopot TOPtrendy Festiwal 2012!

Kamil Bednarek laureatem koncertu TOP na Sopot TOPtrendy Festiwal 2012!  W ostatnim roku płyta Kamila nagrana z zespołem Star Guard Muffin „Szanuj” okazała się najlepiej sprzedającym się krążkiem.

Czytaj więcej…

Gwiazdy zagrały dla Daniela

W czwartek na warszawskim Bemowie odbył się charytatywny koncert "Help & Roll" na rzecz ciężko chorego Daniela Lewińskiego. Na imprezie wystąpili m.in. Doda, Patrycja Markowska, Robert Gadowski, Grzegorz Markowski i Urszula.

Czytaj więcej…

Fani zaatakowali Kozidrak!

Zespół Bajm na czele z Beatą Kozidrak najadł się strachu, gdy na plan teledysku wtargnął tłum fanów. Cała ekipa musiała przerwać pracę.

Czytaj więcej…

Beata Kozidrak: jedno piwko przed koncertem

Mimo wielu lat spędzonych na estradzie gwiazda Bajmu wie, jak rozładować napięcie przed występem. Wystarczy kufel piwa!

Czytaj więcej…

O czym marzy Beata Kozidrak?

Wokalistka Bajmu ma wszystko: sukces, sławę, miłość i pieniądze. Mimo to musi jeszcze poczekać z realizacją swojego wielkiego marzenia...

Czytaj więcej…

Strona 1 z 3123