Artur Szpilka

Premiera filmu „Pitbull. Ostatni pies”

We wtorek 13 marca odbyła się premiera filmu pt. "Pitbull. Ostatni pies".

Czytaj więcej…


Saleta i Gołota na konferencji Polsat Boxing Night

W poniedziałek 7 grudnia w hotelu Marriott spotkali się ze sobą Andrzej Gołota i Przemysław Saleta. Podczas konferencji prasowej Polsat Boxing Night kibice poznali szczegóły bokserskiego wieczoru, który odbędzie się 23 lutego. Oprócz starcia Gołoty z Saletą, który bedzie głównym punktem gali bokserskiej, zobaczymy także walkę Artura Szpilki z Krzysztofem Zimochem, którzy także byli obecni na konferencji. Podczas gdy między Salotą i Gołotą ponowała atmosfera dyplomatyczna, między Szpilką i Zimochem doszło do starcia i oprócz wulgarnych epitatów doszło do rękoczynów, co stało się główną atrakcją wieczoru. Na konferencji obecna była dziennikarka sportowa Karolina Szostak, która będzie jedną z reporterek relacjonujących imprezę Polsat Boxing Night. Zobaczcie fotorelację z konferencji prasowej! [nggallery id=975 template=carousel images=150]

Czytaj więcej…

Wiosenna ramówka Telewizji Polsat

We wtorek w warszawskim klubie Space Polsat zaprezentował swoją nowa ramówkę programową. Na imprezę przybyło mnóstwo dobrze znanych oraz debiutujących gwiazd.

Czytaj więcej…

Świąteczny obiad z gwiazdami

W sobotę w restauracji Jeff's odbył się już 7. Świąteczny obiad z gwiazdami. Jak co roku, na imprezę przybył tłum przedstawicieli show-biznesu.

Czytaj więcej…