Anna Nehrebecka

Jubileusz 65-lecia pracy Teresy Lipowskiej

Teresa Lipowska - gwiazda serialu „M jak miłość” obchodzi 65-lecie pracy artystycznej.

Czytaj więcej…


Gwiazdy na gali Orły 2014

W poniedziałek na gali wręczenia Orłów 2014 roiło się od gwiazd.

Czytaj więcej…

Orły 2014 rozdane!

10 marca Polska Akademia Filmowa po raz 16. przyznała swoje nagrody filmowe Orły 2014.

Czytaj więcej…

77 gwiazd na 77. urodziny Agnieszki Osieckiej

Z okazji 77. urodzin poetki 77. aktorów i grupa jej najbliższych przyjaciół na nowo i po swojemu zinterpretowała najpiękniejsze teksty Agnieszki Osieckiej.

Czytaj więcej…

Premiera „Irydiona” na 100-lecie Teatru Polskiego

29 stycznia, w setną rocznicę rozpoczęcia działalności Teatru Polskiego, odbyła sie uroczsta premiera "Irydiona" Zygmunta Krasińskiego w reżyserii Andrzeja Seweryna.

Czytaj więcej…

Kreacje tygodnia (09-15.11.2012) – 156 stylizacji!

Zobacz jak się ubierały gwiazdy na imprezach w minionym tygodniu!

Czytaj więcej…

Spotkanie z bohaterkami książki „Aktorki”

Wczoraj w kinie Atlantic odbyło się spotkanie z Łukaszem Maciejewskim, autorem książki pt. "Aktorki". Na spotkaniu połączonym ze specjalnym pokazem filmu pt. "Aktorzy" obecne były bohaterki książki: Ewa Błaszczyk, Stanisława Celińska, Anna Nehrebecka, Barbara Krafftówna, Zofia Kucówna i Ewa Wiśniewska. [nggallery id=799 template=carousel images=150]

Czytaj więcej…

Gwiazdy na premierze filmu „Mój rower”

13 listopada w Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera filmu Piotra Trzasalskiego "Mój rower". Główne role zagrali Artur Żmijewski, Krzysztof Chodorowski i Michał Urbaniak. Na premierze obecni byli twórcy i aktorzy filmu, a także inne gwiazdy, m.in. Andrzej Wajda, Danuta Stenka, Marta Żmuda-Trzebiatowska,  Zbigniew Hołdys, Skiba,  Maja i Sonia Bohosiewicz, Katarzyna Kwiatkowska i Ryszard Kalisz. Zobaczcie kto jeszcze przyszedł na premierę! [nggallery id=784 template=carousel images=150]

Czytaj więcej…

Gwiazdy na premierze spektaklu „Trójka do potęgi”

Z okazji jubileuszu 50-lecia radiowej  Trójki w weekend  w Teatrze Syrena obyły się dwie premiery spektaklu pt. Trójka do potęgi.

Czytaj więcej…

Gwiazdorskie pary na Gali Srebrne Jabłka 2011

Dzień przed walentynkami odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono Srebrne Jabłka miesięcznika "PANI". Nagroda przyznawana jest od 20 lat parom, które tworzą szczęśliwe związki i opowiedziały na łamach pisma o swojej miłości.

Czytaj więcej…

Prezydent na otwarciu Alei Radiowej Trójki

Prezydent Bronisław Komorowski wraz z małżonką uświetnili uroczystość otwarcia Alei Radiowej Trójki w warszawskim Parku Agrykola.

Czytaj więcej…

Gwiazdy lgną do polityki

Znowu wybory i znowu co niektórym celebrytom zachciało się wejść do polityki. Wiadomo, znane twarze robią dobre wrażenie na listach wyborczych.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 212