Ania Wyszkoni

Michał Bajor i T.Love z Bursztynowymi Słowikami podczas Polsat SuperHit Festiwal 2017

Michał Bajor oraz zespół T. Love otrzymali z rąk Prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego - Bursztynowe Słowiki podczas pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2017.

Czytaj więcej…


Polsat SuperHit Festival 2016 – za kulisami

Na opolskim festiwalu wiele dzieje się nie tylko na koncertach w blasku jupiterów, ale i za kulisami! Zobacz naszą fotorelację!

Czytaj więcej…

Polsat SuperHit Festiwal 2016 – Dzień 1

Za nami pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2016. Absolutnie niesamowity pod każdym względem! Dlaczego? Zobaczcie sami!

Czytaj więcej…

De Mono kręci z Lucky?

16 sierpnia Amfiteatr w Koszalinie odwiedzi plejada polskich Artystów. A wszystko z okazji Festiwalu na Fali, organizowanego w ramach popularnej trasy koncertowej „Lato Zet i Dwójki”. Na scenie będziemy mogli zobaczyć przebojowy duet - Lucky i Andrzeja Krzywego z zespołem De Mono!

Czytaj więcej…

Gwiazdy na festiwalowej konferencji Polsatu

Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa Polsatu, podczas której zaprezentowali się artyści, którzy wystąpią już niedługo na festiwalu w Sopocie.  Zobaczcie, jakie gwiazdy się tam pojawią!

Czytaj więcej…

Gwiazdy Festiwalu Opole 2013

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej to największa impreza muzyczna, która w tym roku obchodzi jubileusz 50-lecia.Na dzisiejszej konferencji prasowej zapowiadały ją Gwiazdy Jubileuszowego Festiwalu, m.in. Maryla Rodowicz i Halina Mlynkova.

Czytaj więcej…

Ania Wyszkoni: Miałam depresję poporodową

Od kilkunastu lat była ciągle w trasie, na scenie. I choć Ania Wyszkoni występowała aż do ósmego miesiąca ciąży, potem przyszły kłopoty psychiczne...

Czytaj więcej…

Wyszkoni mamą. Po raz drugi

Piosenkarka Ania Wyszkoni urodziła córeczkę.  Dostanie na imię POLA. Podoba się Wam?

Czytaj więcej…

Ania Wyszkoni chce szybko wrócić na scenę!

Wokalistka jest w zaawansowanej ciąży i... czuje się znakomicie! Dlatego też Ania Wyszkoni już dziś zapowiada, że po przyjściu maleństwa na świat nie będzie długo siedzieć w domu!

Czytaj więcej…

Fotorelacja z Pikniku Country w Mrągowie

Muzyka, kowboje i gwiazdy. I wszystko jasne!

Czytaj więcej…

Ania Wyszkoni w Porcie Łódź

Już 29 lipca o 18.00 kolejna gwiazda wystąpi na scenie Portu Łódź.

Czytaj więcej…

Finaliści na koncercie Hitów

Finaliści telewizyjnych talent show oraz laureatka nagrody muzycznej Eski wystąpią wspólnie na koncercie „Hity na czasie” organizowanym przez Radio Eska.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 212