Aleksandra Woźniak

Gwiazdy na gali Romance TV Award

9 października w przepięknych wnętrzach Restauracji Amber Room w Pałacu Sobańskich odbyło się wręczenie statuetek w plebiscycie Romance TV Award - nagroda dla najbardziej romantycznych hoteli w Polsce.

Czytaj więcej…


Aleksandra Woźniak: Dzieci są dziś wymagające

Aktorka stara się przekazać córkom miłość do teatru. Uważa jednak, że jest to trudne zadanie ze względu na silną konkurencję ze strony filmu i internetu. Jej zdaniem dzieci przyzwyczajone są obecnie do efektów specjalnych, których nie ma w teatrze, nie rozumieją też symboliki ukrytej w wielu sztukach teatralnych. Gdy tylko może, gwiazda zabiera jednak córki na spektakle.

Czytaj więcej…

Gwiazdy sprawdzały swoją wiedzę o… Wojsku Polskim!

Wczoraj odbył się Wielki Test o Wojsku Polskim z udziałem gwiazd, zorganizowany przez Telewizję Publiczną oraz Ministerstwo Obrony Narodowej.

Czytaj więcej…

„Bieg w sukniach ślubnych” z udziałem gwiazd

Na Agrykoli odbyła się kolejna edycja "Biegu w Sukniach Ślubnych" organizowanego przez stację TLC. Jak zwykle nie zabrakło na imprezie tłumu gwiazd.

Czytaj więcej…

Gwiazdy wiosennej ramówki TVP2

17 lutego odbyła się konferencja prasowa, na której zaprezentowne zostały programy i gwiazdy wiosennej ramówki TVP2.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na Balu Dziennikarzy 2015

W sobotnią noc w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbył się XVI Charytatywny Bal Dziennikarzy.

Czytaj więcej…

Aleksandra Woźniak do pracy lata samolotem

Popularna aktorka, znana m.in. z serialu „Linia życia” i „13 posterunek” od grudnia ubiegłego roku jest prezenterką stacji Romance TV prezentującej seriale i filmy o tematyce romantycznej.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na premierze Wonderbook na Playstation 3

W środę odbyła się polska premiera gry Wonderbook: Księga Czarów, czyli nowej propozycji Sony, sygnowanej nazwiskiem autorki książek o Harrym Potterze - J.K. Rowling. Na premierze nowej gry na PlayStation 3 spotkali się: Krzysztof Ibisz, Anna Nowak Ibisz,  Monika Mrozowska, Małgorzata Rozenek, Aleksandra Woźniak i Dorota Zawadzka. [nggallery id=789 template=carousel images=150]  

Czytaj więcej…

Kreacje tygodnia (26.10-01.11.2012) – 65 stylizacji!

Zobacz jak się ubierały gwiazdy na imprezach w minionym tygodniu!

Czytaj więcej…

Gwiazdy na gali Luksusowa Marka Roku 2012

W niedzielę w hotelu Intercontinetal odbyła się 3. edycja konkursu Luksusowa Marka Roku

Czytaj więcej…

Kreacje tygodnia (05.10-11.10.2012) – 80 stylizacji!

Zobacz jak się ubierały gwiazdy na imprezach w minionym tygodniu!

Czytaj więcej…

Gwiazdy na otrarciu atelier fryzjerskiego Bartka Janusza

W środę przy ul. Wilczej 72 otwarte zostało atelier fryzjerskie Bartka Janusza. Podczas imprezy stylista zaprezentował autorska bizuterię do włosów. Goście mogli zobaczyć także kolekcję sukien wieczorowych zaprojektowanych przez Roberta Devotiona, laureata tegorocznej edycji konkursu Fashion Designer Awards. Wieczór umilił recital wyjątkowej artystki - Goshki Banki. Zobaczcie kto przyszedł na otwarcie! [nggallery id=693 template=carousel images=3]

Czytaj więcej…

Strona 1 z 3123