akcja

Martyna Wojciechowska została ambasadorką kampanii „Po stronie natury”

Jednym ze sposobów, by być po stronie natury, jest posadzenie swojego drzewa – uważa Martyna Wojciechowska. Podróżniczka zachęca do różnych działań proekologicznych. W ramach kampanii Żywiec Zdrój „Po stronie natury” podróżniczka weźmie udział w piknikach, które odbędą się w różnych częściach Polski i będzie przekonywać, że każdy z nas ma realny wpływ na stan środowiska naturalnego.

Czytaj więcej…


Dereszowska, Prokop i Bołądź na imprezie Dobrowianki

W czwartek odbył się wielki finał ogólnopolskiej akcji Dobrowianki "Dobrze zrobić coś swojego", w której kobiety z całej Polski dzieliły się tym, co robią swojego, z czego są dumne i co daje im satysfakcję. Najciekawsze historie opublikowane zostały w specjalnie wydanej książce, która 27 września miała swoją premierę. Całkowity dochód ze sprzedaży książki zasili konto Fundacji "Rak'n'Roll. Wygraj Życie!". Na imprezie zwieńczającej akcję obecni byli m.in. Anna Dereszowska, Marcin Prokop i Olga Bołądź. [nggallery id=648 template=carousel images=3]  

Czytaj więcej…

Gwiazdy zerwały łańcuchy

Michał Piróg, Ewa Szabatin, Karolina Nowakowska, Marta Wierzbicka, Maria Czubaszek - to tylko niektóre gwiazdy które wzięły udział w tegorocznej akcji "Zerwijmy Łańcuchy".

Czytaj więcej…

Kinga Rusin zgasi dziś światła na Stadionie Narodowym!

Znani Polacy podjęli nadzwyczajne zobowiązania w ramach tegorocznej Godziny dla Ziemi WWF, by zachęcić ludzi do gaszenia światła w swoich domach i dbania o środowisko na co dzień.Co zrobią celebryci, aby włączyć się w akcję?

Czytaj więcej…

Kukulska wspiera akcję SOS Wioski Dziecięce

W środę na Polach Mokotowskich wokalistka ze swoją drużyną z programu "Bitwa na głosy" wzięła udział w akcji "Namaluj dzieciom lepszą przyszłość".

Czytaj więcej…

Bezpieczna droga z Natalią Kukulską i SpongeBobem

W poniedziałek odbyło się spotkanie "Bezpieczna droga z radami SpongeBoba" mające na celu uczenie dzieci zasad ruchu drogowego.

Czytaj więcej…

Wiejska stylizacja Pietruchy

Finał ogólnopolskiej akcji zdrowotnej „Piękno w zdrowiu” miesięcznika Zwierciadło przyciągnął wiele gwiazd.

Czytaj więcej…

Gwiazdy wspierają akcję Fundacji Spełnionych Marzeń

Zobacz, kto pojawił się na konferencji prasowej nowego Kalendarza Fundacji Spełnionych Marzeń na rok 2012.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na 19.tej akcji WOŚP

Zobacz, kto ze znanych pojawił się w tym roku podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w studiu TVP2, ale też w studiu TVN oraz w Teatrze Kwadrat.

Czytaj więcej…

Seksowna bokserka pokazuje dekolt

Nie sądziliśmy, że ma w sobie tyle seksu!

Czytaj więcej…

Nagi Piróg owinięty folią

A wszystko na znak przedświątecznego protestu.

Czytaj więcej…

Śledzili przerażoną Magdę Mołek

Dziennikarka przeżyła koszmar niczym z filmu sensacyjnego.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 212