Afromental

Paulina Gałązka w 4 wielkich produkcjach

Paulina Gałązka już nieraz dowiodła, że urokliwość często idzie w parze z wielkim talentem. Aktorka znana z  "Pierwszej miłości", ciężko pracuje, aby pozbyć się etykietki gwiazdy serialowej. Już 8 marca, polskie kina zawojuje skierowana specjalnie dla kobiet produkcja "Kobieta Sukcesu", gdzie wystąpi u boku Agnieszki Więdłochy, Mikołaja Roznerskiego, Bartosza Gelnera, Julii Wieniawy, Tomasza Karolaka, Małgorzaty Foremniak i  Ireneusz Czopa. O czym będzie „Kobieta sukcesu”? - to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne.Film opowiada historię Mańki (Agnieszka Więdłocha), szefowej firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania zastaję Lilkę- młodszą, chaotyczną siostrę ,  która jest przeciwieństwem perfekcyjnej Mańki. Za sprawą niefortunnych przypadków, w jej życie wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie zdaje się przyciągać.  Tytułowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać, skupiając się na walce o przetrwanie firmy. Dziś odbyła się premiera teledysku komedii. „Zaufaj” to nowa piosenka zespołu Afromental, która powstała specjalnie do tego filmu. https://www.youtube.com/watch?v=4SQeYoGcdKM&feature=youtu.be Gałązkę na co dzień można ujrzeć w teatrze "Ateneum". Wielkim sukcesem okazał się serial "Skazane", gdzie powierzono jej główną rolę. Warto przypomnieć, że gwiazda miała również zaszczyt zagrać w "Powidokach", ostatnim filmie mistrza polskiej kinematografii Andrzeja Wajdy. Ponadto w nowym serialem historycznym ATM-u- "Drogi Wolności" ma jedną z głównych ról. Jest to historia trzech sióstr, które wspólnie zakładają pierwsza, kobiecą gazetę, a mamy rok 1914 w Krakowie. Wystąpiła w rozmaitych polskich produkcjach m.in. "Komisarzu Aleksie", "Bodo", "Niania w wielkim mieście", a nawet w klipie muzycznym zespołu Element - "A jeśli nie dziś". Młoda aktorka nie próżnuje, bo już wiosną odbędzie się przedstawienie premierowe serialu "Druga szansa", gdzie zagra m.in. u boku Małgosi Kożuchowskiej. Paulinę zobaczymy w ośmiu odcinkach. Jesienią swoją premierę będzie miał film „Juliusz” z Wojtkiem Mecwaldowskim i Janem Peszko.  

Czytaj więcej…


FUNtastyczny Sylwestr w Krakowie

Podczas sylwestrowej imprezy na Rynku Głównym w Krakowie scena należała do gwiazd od lat rządzacych listami przebojów.

Czytaj więcej…

Świąteczny Koncert z gwiazdami filmu Listy do M.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i premiery drugiej części filmu Listy Do M. telewizja TVN zorganizowała Świateczny Koncert dla M.

Czytaj więcej…

Koncert Gwiazd – Europa To My!

W niedzielę 30 sierpnia w Gorzowie Wielkopolskim odbył się Wielki Koncert Gwiazd - Europa To My!

Czytaj więcej…

De Mono kręci z Lucky?

16 sierpnia Amfiteatr w Koszalinie odwiedzi plejada polskich Artystów. A wszystko z okazji Festiwalu na Fali, organizowanego w ramach popularnej trasy koncertowej „Lato Zet i Dwójki”. Na scenie będziemy mogli zobaczyć przebojowy duet - Lucky i Andrzeja Krzywego z zespołem De Mono!

Czytaj więcej…

Gwiazdy na Endless Night Party

25 października w Sport X odbyła się cykliczna impreza Endless Night Party, której sponsorem jest marka Desperados.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na zawodach VIP CROSS 2014

W sobotę 31 maja gwiazdy spotkały się na torze off-roadowym Drive Position, by po raz siódmy wziąć udział w zawodach VIP CROSS 2014.

Czytaj więcej…

PlayStation 4 VIP Party

28 listopada w Centralnym Basenie Artystycznym odbyło się PlayStation 4 VIP Party.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na Guess Denim Party

W czwartek w klubie De Lite odbyła się event Guess Danim Party.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na MTV EMA Pre-Party 2013

MTV Europe Music Awards to najważniejsza europejska impreza muzyczna.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na spektaklu „Red Bull Flying Bach”

15 i 16 października w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej odbył się międzynarodowy spektakl muzyczno-taneczny łączący dźwięki Jana Sebastiana Bacha i współczesny fenomen breakdance - grupę Flying Steps.

Czytaj więcej…

The Wildest Night Party 2013

12 października odbyła się czwarta edycja imprezy The Wildest Night Party 2013.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 41234