Adam Darski

Gwiazdy wsparły akcję „Pomaganie jest trendy”

18 i 19 marca w ramach dobroczynnej akcji "Pomaganie jest trendy" w warszawskich studiach Nagrywarka i  Cafe Ole ponad 27 gwiazd przystąpiło do nagrania bajek, pochodzących z tomiku Krzysztofa Gorzkiewicza “Anielskie bajki”.

Czytaj więcej…


Nergal otworzył salon dla brodaczy

W sobotę 18 października przy ul. Emilii Platter odbyła się huczna impreza z okazji otwarcie salonu Adama "Nergala" Darskiego Barberian Academy & Barber Shop.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na premierze filmu „AmbaSSada”

W czawrtek w ursynowskim Multikinie odbyła sie premiera filmu pt. AmbaSSada w reżyserii Juliusza Machulskiego.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na 38. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

W dniach 9-14 września odbył się 38. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Czytaj więcej…

Gwiazdy rozdają autografy na targach książki

W niedzielę zakończyły się Warszawskie Targi Książki. Wśród tłumu zwiedzających, szacuje się, że targi odwiedziło ponad 60 tysięcy osób i ponad 500 autorów, nie mogło zabraknąć oczywiście i naszych gwiazd.

Czytaj więcej…

Nergal promuje książkę w EMPiKu

30 października w warszawskim EMPiKu odbyło się spotkanie z Adamem Nergalem Darskim, podczas którego zaprezentowana została książka autorstwa Krzysztofa Azarewicza i Piotra Weltrowskiego pt. Spowiedź heretyka. Książka stanowi wywiad-rzekę z Nergalem, w której lider Behemotha odkrywa wszystkie karty, szczerze i bezkompromisowo mówi o dzieciństwie, dojrzewaniu, pierwszych miłościach czy fascynacjach muzycznych. Wspomina zarówno początki Behemotha, jak i burzliwe romanse czy znacznie poważniejsze związki. Zobacz zdjęcia z promomocji książki! [nggallery id=744 template=carousel images=3]

Czytaj więcej…

Gwiazdy na gali Polacy z Werwą

W piątek w Teatrze Wielkim odbyła się uroczysta gala „Polacy z werwą”, która zainaugurowała plebiscyt pod tą samą nazwą. Projekt, którego inicjatorem jest PKN ORLEN, ma na celu docenienie najzdolniejszych i najbardziej twórczych Polaków.

Czytaj więcej…

Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła

Podczas drugiego dnia Sunrise Fashion Festival w Kołobrzegu odbył się pokaz mody Łukasza Jemioła. Kolekcję projektanta podziwiali m.in. Natalia Siwiec, Weronika Grycan, Maja Sablewska z Wojtkiem Mazolewskim i... Nergal.

Czytaj więcej…

Nergal nie ma czasu na dziewczyny!

Choć po głośnym rozstaniu z Dodą Adam Darski nie raz był widywany z pięknymi kobietami, twierdzi, że nie był wtedy w żadnym związku. I długo nie będzie!

Czytaj więcej…

Wysyp gwiazd na gali Samochód Roku 2012

W środę w Pałacu Zamoyskich odbyła się doroczna gala Samochód Roku Playboya 2012, która jak zwykle ociekała wielkim luksusem i lansem.

Czytaj więcej…

O czym rozmawiają Majdan z Nergalem?

Na wczorajszych urodzinach Radia Wawa fotoreporterzy uchwycili byłych partnerów Dody, Radosława Majdana i Adama Darskiego.

Czytaj więcej…

20. urodziny Radia Wawa

We wtorek w klubie Platinium swoje 20. urodziny świętowało Radio Wawa. Na imprezie pojawiło się mnóstwo gwiazd.

Czytaj więcej…

Strona 1 z 1312345678910...Ostatnia »