www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Szymon Majewski zmienia stację!

Od 1 kwietnia twarzą stacji muzycznej 4fun.tv zostanie znany showman, prezenter radiowy i telewizyjny Szymon Majewski. Po latach współpracy ze stacją TVN uznał, iż nadszedł czas na zmianę barw i debiut w 4fun.tv z nowym programem.

Od kwietnia Szymon Majewski rozpoczyna współpracę ze stacją 4fun.tv. Majewski zostanie twarzą pasma muzycznego „Weekendy specjalne”. Po raz pierwszy na antenie pojawi się w już 1 kwietnia, kiedy poprowadzi swój pierwszy program w stacji „Obciach Weekend”.

„Myślę, że nadszedł ten czas, że mogę robić to, co naprawdę lubię, czyli bawić się. Wreszcie poczuję, że żyję. „Obciach” będzie moim debiutem na antenie 4fun.tv i wiążę z nim spore nadzieje. Bardzo się cieszę na współpracę z tą stacją, ponieważ w 100% identyfikuję się z ich hasłem „Nie bawisz się, nie żyjesz”. Teraz wreszcie nadarzyła się okazja więc z niej korzystam” – mówi Szymon Majewski.

W ramach „Weekendów specjalnych”, od piątku do niedzieli stacja prezentuje klipy i materiały związane z konkretnym wydarzeniem lub artystą. Od kwietnia gospodarzem programu będzie Szymon Majewski. Prezenter, znany z poczucia humoru i sporego dystansu do własnej osoby, będzie zapowiadał teledyski, komentował klipy oraz weźmie pod lupę ludzi z muzycznego świata.

W najbliższy weekend dowiemy się, co Szymon sądzi na temat hitów: Superpudru – Rasak Song, Ewy Sonet – …i r&b, czy najnowszego duetu Samanthy Fox i Sabriny – Call me.

aka

szymon-majewski-zd2

szymon-majewski-zd3

„Obciach Weekend” z Szymonem Majewskim w 4fun.tv:
Piątek 1 kwietnia – 14.00, 19.00
Sobota 2 kwietnia – 9.00, 10.30, 15.00, 19.00
Niedziela 3 kwietnia – 9.00, 10.30, 15.00, 16.30


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>