www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Szyc, gwiazdy, gwiazdki i…

Sporo gwiazd i gwiazdeczek ma pojawić się w nowym programie Polsatu „Ranking gwiazd”, który ma poprowadzić Borys Szyc (30 lat).

W programie znane kobiety (na początek Edyta Górniak, Justyna Steczkowska i Weronika Książkiewicz) będą dowiadywać się, co o myśli o nich opinia publiczna i konfrontować to z własnymi wyobrażeniami i opiniami o sobie. Program będzie emitowany w soboty i niedziele o godzinie 19.30.

Aktor jest ostatnio dość zapracowany, obecny jest lub był bowiem na planach kilku filmów, m.in. „Grom”, „Serce na dłoni”, „Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną”, „Idealny facet dla mojej dziewczyny”, pracuje też na planie serialu „Trzeci oficer” jako Tomasz Kruszyński vel „Kruszon”.

Mimo tych wielu zajęć Szyc znalazł jednak czas na rolę prowadzącego nowy show, a ponieważ znane są jego duże wymagania finansowe, więc można się domyślać, iż szefowie Polsatu zaoferowali mu bardzo interesujące warunki kontraktu.


Wpisz komentarz

  1. 18 sierpnia 2008 17:04

    m wypowied?:

    Szyc gwiazd? by? w „Oficerze” naprawd? wtedy gra? dobrze.Robi karier? zawodowo jako aktor ale nie taki jak kiedy?,?e „Oficer”nie te? inne filmy i dobrze niech robi karier? sobie.

Podobne posty:

/* */?>