www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Szulim znów szokuje!

Dziennikarka pokaże nam najbardziej odjechane fantazje seksualne!

Agnieszka Szulim lubi, gdy się o niej mówi! Dziennikarka słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi dla mediów, zaszła za skórę wielu gwiazdom, a dzięki związkowi z Piotrem Starakiem, jest teraz na językach wszystkich… ale to nie koniec!

foto: mwmedia

Agnieszka Szulim postanowiła narobić jeszcze więcej szumu wokół własnej osoby. Jeszcze pod koniec zeszłego roku Agnieszka poleciała do Japonii, by zrealizować dokument o tamtejszych zwyczajach dla stacji TVN Style. Tematem głównym programu jest seks, gdyż zwyczaje Japończyków w tej dziedzinie życia potrafią zaskoczyć niejednego eksperta. Okazuje się, że zszokowana była nawet Agnieszka Szulim!

Nakręciliśmy w Tokio szalony dokument. Jest mnóstwo usług, które oferują mężczyźni. Ciężko to nawet nazwać domem publicznym. Testowałam. Zamówiłam jednego pana. Trudno było się dogadać, bo nie mówił po angielsku. On rozwiązuje problemy małżeńskie pań, problemy z seksem. Są też hotele miłości. Japończycy mają cienkie ściany, mieszkają z dziećmi, nie maja warunków by uprawiać seks.Wynajmują na godziny pokoje. My akurat trafiliśmy do takiego, który cały był urządzony w stylu sado-maso – zdradziła w rozmowie z Pudelkiem Agnieszka.

Ciekawe, czy zdobytą na ten temat wiedzę prezenterka wykorzysta… do własnych celów!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>