www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Szukam czegoś, co sprawi, że nie odbiorę sobie życia” – wyznaje Kora

Piosenkarka przyznaje, że często miewa bardzo zły nastrój. Do tego stopnia, że nie chce żyć. Dlatego bardzo intensywnie szuka doznań, które pozwolą jej zapomnieć o smutkach.

„Umierałam, oczywiście umierałam na własne życzenie. Ale jednak żyję. Ja nie mam depresji, że leżę i śmierdzę. Ja mam po prostu bardzo, bardzo zły nastrój i nie chce mi się żyć. I szukam czegoś, co sprawi, że sobie nie odbiorę życia. Nie przestaję być matką i żoną. Jest jedna rzecz, która jest u mnie stała i to może być moją siłą. Mam dzieci, których nigdy nie opuściłam, które mnie kochają i zawsze mnie wspierały w nieprawdopodobnie świadomy i dorosły sposób. I nigdy nie opuścił mnie do końca żaden partner. Nigdy nie byłam kobietą odrzuconą, samotną, porzuconą” – wyznała w wywiadzie dla programu „Się kręci”.

Zaburzenia nastroju są dla niej ogromnym problemem. Telewizyjne show jest jedną z rozrywek, która zapewnia jej dobry humor. Czy aby na pewno powinna brać udział w programie i oceniać innych, gdy nie potrafi poradzić sobie z własnymi nastrojami?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>