www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Szpilki na Giewoncie

Jesienią wraz z Polsatem będziemy spacerować w szpilkach na Giewoncie.

Wszystko za sprawą serialu obyczajowego nie tylko dla kobiet „Szpilki na Giewoncie”. Przebojową szefową działu reklamy ogólnopolskiego dziennika zagrała Magdalena Schejbal.

„Szpilki na Giewoncie” to współczesny serial obyczajowy z elementami humoru, którego bohaterką jest 29-letnia Ewa Drawska, warszawianka, zwierzę absolutnie miejskie, nawykłe do elegancji i oczywiście… szpilek. Niestety, w wyniku intrygi, Ewa trafia do małego oddziału firmy w Zakopanem. To jest ostatnie miejsce na ziemi, w którym pragnęłaby się znaleźć. Przeprowadzka wywróci życie prywatne, jak i zawodowe Ewy do góry nogami.

Akcja serialu rozgrywa się w przepięknych górskich plenerach, a zobaczymy w nim doskonałych polskich aktorów: Krzysztofa Wieszczka, Marcina Rogacewicza, Izę Kunę, Małgorzatę Pieczyńską, Katarzynę Gniewkowską, Marcina Kwaśnego, Bartłomieja Topę, Piotra Zelta, Anitę Jańcię, Joannę Orleańską. Producentem serialu jest Paisa Films a całość wyreżyserował Robert Wichrowski.

aka

Schejbal_Magdalena

Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska

Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska


Wpisz komentarz

  1. 19 sierpnia 2010 18:15

    darmowe seks filmy:

    darmowe seks filmy…

    Docipy to darmowy portal z ostrymi kobietami, dostarcza mnóstwa adrenaliny i testosteronu. Znajdziesz tu świat prawdziwego dzikiego sexu. Nasz unikatowy zbiór długometrażowych filmów erotycznych zaspokoi nawet tych najbardziej wymagających. Doda…

Podobne posty:

/* */?>