www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Szpak ubiera się jak Sablewska?

Trudno nie zauważyć podobieństwa. Czy młody wokalista tak bardzo podziwia jurorkę programu „X Factor”, że chciałby się do niej upodobnić?

Miał szansę zostać jej podopiecznym, jednak odmówił. Czy dobrze zrobił?

Maja miała ambiwalentny stosunek do tego chłopaka. W końcu się do niego przekonała i nawet zaproponowała, że weźmie go pod swoje skrzydła. On jednak odrzucił jej propozycję! Trudno nie zauważyć, że Michał stracił wiele, odrzucając propozycję Mai. Agentka z niej średnia, ale stylistka świetna. A styl Michała i tak jest bardzo podobny do jej stylu. Michał ma świetne warunki, by nosić ubrania w stylu Majki! Tak jak ona ma zgrabne nogi, szczupłą sylwetkę. Oboje także lubią rockową biżuterię, za którą kiedyś tak go potępiała. Na pewno lepiej odnajduje się z stylu „na Majkę” niż Górniak czy Kazadi”- donosi „Takie jest Życie”.

Ostatnio Sablewska nie ma zbyt wielu fanów. Jej byłe podopieczne skutecznie zniechęciły do niej ludzi. Szpak powinien dać sobie radę bez niej. Czy uda mu się zrobić karierę? Miejmy nadzieję, że czas poświęcany na imprezy branżowe zainwestuje w muzykę.

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>