www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Szokujące wyznania Kasi Figury!

Największa sex-bomba polskiego kina przez lata bita i poniżana? Szok dla jej fanów i niedowierzanie!

Jak widać, pozory mylą, bowiem przez lat małżeństwo Katarzyny Figury i Kai Schoenhalsa uchodziło za idealne. Najpierw pojawiły się plotki o kryzysie w ich związku. Kilka dni temu kryzys potwierdził do pozew o rozwód złożony w sądzie w Warszawie. Teraz Katarzyna Figura zdecydowała się zdradzić publicznie kulisy jej bolesnego związku z Amerykaninem.

„To była szarpanina, plucie w twarz, bicie w głowę, kopanie. Wiesz, jak bardzo boli, jak cię ktoś kopnie w kość piszczelową?” – wyznaje z szokującą szczerością w wywiadzie dla „Vivy!” Katarzyna Figura.

Dlaczego przez lata to ukrywała? „Która kobieta chce przyznać, że tkwi w toksycznym związku? Że jest poniżana, upokarzana, bita? I, co najgorsze, pozwala na to! W końcu postanowiłam się wyzwolić” – przyznaje aktorka.

Wpływ na decyzję o rozstaniu miała nie tylko obawa o własne bezpieczeństwo, ale i bezpieczeństwo dzieci! Kasia opowiada w Vivie, jak w jedną z córek jej własny ojciec rzucił butem i uderzył dziecko w czoło.

Zdaniem gwiazdy, Kai jest zdolny do wszystkiego. Katarzyna Figura obwinia swojego męża nie tylko o zniszczenie życia rodzinnego, ale i zawodowego. Na dowód przytacza konkretne sytuację: kłótnie i pokazy przemocy w obecności dzieci czy też szalone awantury w momencie kiedy Figura przygotowywała się do najważniejszych, aktorskich wyzwań w swoim życiu.

Czy rozwód oznacza dla Katarzyny Figury wyzwolenie i nowe, miejmy nadzieję, że szczęśliwe życie? Jak na razie, aktorka jest „pełna strachu, niepewności„. Zdecydowała się jednak na szczere i bardzo intymne wyznania, m.in. dlatego, innym kobietom w podobnej sytuacji „dać siłę i wiarę, że też mogą zmienić swoje życie”.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>