www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Szok! Zaprosili internetowe gwiazdy do „Tańca z gwiazdami”!

Ruszyły przygotowania do najnowszej, 14.edycji tanecznego show. Tym razem będzie ono miało tytuł „Taniec z gwiazdami. Cyber stars”. Wiemy kto w nim wystąpi!


Twórcom programu najwidoczniej zabrakło pomysłów na gwiazdy ze szklanego ekranu. Tym razem postanowili sięgnąć do internetowych celebrytów. Jako pierwsi dotarliśmy do listy pierwszych uczestników. Znamy nazwiska sześciu par.  Z pozostałymi trwają negocjacje.

„Najwięcej kłopotów sprawiło skompletowanie pary dla Barbary Kwarc. Wszyscy tancerze obawiali się, że będzie wulgarna i szybko odpadnie” – zdradza nam osoba pracująca przy produkcji. Zmieniono też tancerza dla Agnieszki Orzechowskiej. Początkowo miał z nią wystąpić  Stefano Terrazzino ale (jak pisaliśmy) wyjechał do Niemiec. Zastąpi go Łukasz Czarnecki.

Oto lista uczestników:

Barbara Kwarc i Rafał Maserak (Baśka to bohaterka sprośnych filmów o „Klatce B”).

Gracjan Roztocki i Blanka Winiarska (Gracjan jest „artystą” – piosenkarzem, malarzem i fotografem oraz… ekshibicjonistą.

Elżbieta Barbara Tyara Gas i Krzysztof Hulboj (Pani Elżbieta wylansowała się filmikami dotyczącymi Kościoła na Youtube).

Agnieszka Orzechowska i Łukasz Czarniecki (Agnieszka to „piosenkarka” i modelka. Lubi, gdy nazywa się ją „polską Angeliną Jolie”).

Paweł Luntek i Paulina Biernat (Luntek jest dzieckiem – emo, popularność zyskał na blogu i Youtube).

Mateusz Osiecki i Magdalena Soszyńska-Michno  (Osiecki zasłynął oświadczynami do Joli Rutowicz).

Z OSTATNIEJ CHWILI:  Jak się dowiedzieliśmy umowę podpisał też Krzysztof Kononowicz!  Stał się popularny, gdy kandydował na prezydenta Białegostoku. Jego spot wyborczy obejrzało w internetcie 6 milionów ludzi! Jego motto to: „żeby nie było bandyctwa, żeby nie było złodziejstwa, żeby nie było niczego

Prima Aprilis: ten artykuł to żart!

 

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>