www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Szapołowska wybacza zdrady!

Grażyna Szapołowska: „Od dawna wybaczam zdradę

Aktorka ma urodę, klasę i świetne role w swoim dorobku. A jednak Grażyna Szapołowska nigdy nie była i nie jest doceniana przez facetów. Dlaczego?

Od kiedy tylko zaczęła pojawiać się na dużym ekranie, wzbudzała zachwyt i podziw męskiej części publiczności. Niestety, prawie wszyscy mężczyźni, z którymi spotykała się Grażyna Szapołowska ranili ją i krzywdzili:
– Dużo miałam rozstań, ale nie z powodu mojej dobroci, tylko dlatego, że wydawałam się im beznadziejna. I zostawiali mnie.- zwierza się aktorka na łamach „Vivy!”- Po prostu któregoś dnia okazywało się, że ktoś kogoś zdradził, a zdrady w młodości się nie wybacza.

Rozstania były więc dla pięknej Grażyny bardzo bolesne. Teraz jednak, w miarę upływu czasu, jej stosunek do partnera bardzo się zmienił. Gwiazda pozwoliła sobie nawet na szokujące wyznanie:
– Od dawna wybaczam zdradę. Ale jak się ma 18, 19, 30 lat to zdrada jest nie do wybaczenia. A wtedy się zdradza, bo w miłości fizyczność jest najważniejsza. Ludzie są ciekawi, próbują wszystkiego. A dzisiaj… Dzisiaj bym była zła, jakby mnie zdradził producent lub reżyser dla innej aktorki. Przegryzłabym tętnicę! –żartuje aktorka.

Wygląda więc na to, że obecny partner Szapołowskiej, Eric Stępniewski, może spać spokojnie. Ciekawe, czy to samo można powiedzieć o… Janie Englercie!

Eryk Stępniewski, Grażyna Szapołowska


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>