www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Szampan w szczytnym celu

Akcja charytatywna Moët & Chandon na 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Kilka dni temu zakończył się 36. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Najważniejsi obecnie twórcy polskiej kinematografii celebrowali to wydarzenie szampanem, wspierając jednocześnie akcję charytatywną zaproponowaną przez Moët & Chandon.

Aktorzy wchodzący na czerwony dywan mogli przyłączyć się do wyjątkowej akcji charytatywnej. Sięgając po małą butelkę szampana Moët & Chandon (0,2l) i przechodząc z nią po czerwonym dywanie wsparli wybraną przez siebie fundację: Anny Dymnej „Mimo wszystko” lub „Akogo?” Ewy Błaszczyk. Z szampanem pojawili się m.in. Robert Więckiewicz, Małgorzata Pieczyńska, Magdalena Czerwińska oraz Marcin Dorociński.

Tradycyjnie marka Moët & Chandon przygotowała również pamiątkową sześciolitrową butelkę, na której twórcy składali podpisy wchodząc na galę. W tym roku była to unikatowa na skalę światową butelka Moët & Chandon Golden Mathusalem, w całości pokryta złotymi listkami, wykonana i oznakowana ręcznie przez Arthusa Bertranda, uznanego francuskiego jubilera. Została ona sprowadzona do Polski specjalnie na tę okazję. Również ta niezwykła pamiątka z podpisami gwiazd będzie przekazana na cele charytatywne, a środki pozyskane z licytacji zostaną przeznaczone na wymienione fundacje.

akaWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>