www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Synowie Minge dostają po 200 zł alimentów

Utrzymać dziecko za 200 zł?

Niewyobrażalne. Mimo tak niskich alimentów, które 20 letni Oskar i 17 letni Gaspar otrzymują od swojego biologicznego ojca nie mają powodów do narzekania. Ewa Minge ich znana mama to kobieta sukcesu.

Mam wspaniałych synów, których postanowiłam sama utrzymywać. Ale nie chcę tego uwypuklać, bo wiem, że są kobiety, które nie mają żadnych alimentów. Ja zaś jestem na tyle zorganizowaną i samodzielną jednostką, że moi synowie są szczęśliwi, niczego im nie brakuje, a ja im zapewniam dużo więcej niż te 200 złotychmówi Minge w rozmowie z Faktem.

Projektantka twierdzi także, że nigdy nie narzekała na wysokość alimentów dla swoich dzieci. Nawet więcej, nie chciała ich i nie miała zamiaru walczyć o wyższe, bo to „uwałczałoby jej godności”. Do ojca swoich dzieci nie ma pretensji.

Tak mi się przytrafiło w życiu, że jako młoda osoba związałam się z mężczyzną, z którym mam dzieci. I on poczuwa się do tego, by płacić takie, a nie inne pieniądze. I okej, może jego życie tak się ułożyło? Nie wiem, nie mamy już ze sobą od wielu lat kontaktu.


minge_eva_syn_oskar

minge_eva

bonnie


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>