www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Syn mówił do niego: „dziadku”

Mirosław Baka już nie biega na castingi, nie goni za rolami. Dlaczego? Aktor nie chce poświęcić dla kariery swojej rodziny!

Aż trudno w to uwierzyć, ale Mirosław Baka już 26 lat występuje na deskach teatralnych oraz na małym czy dużym ekranie. Wielką popularność przyniosła mu rola w „Krótkim filmie o zabijaniuKrzysztofa Kieślowskiego. Po sukcesie filmu aktor dostawał ciekawe propozycje zagraniczne. Niestety, boleśnie odczuli to synowie Mirosława Baki:
-Starszy syn Łukasz, jest trochę pokrzywdzony, bo właśnie w okresie jego dzieciństwa byłem w rozjazdach. Miałem wyrzuty sumienia. Gdy Łukasz zaczął mówić, z rozpędu zwracał się do mnie „dziadku”, bo widywał go częściej niż mnie. Przyrzekłem sobie, że przy drugim dziecku nie popełnię tego błędu. I kiedy Jeremi przyszedł na świat, odrzuciłem kilka propozycji.- wyznaje aktor w wywiadzie dla „Twojego Stylu”

Na szczęście wtedy Baka zaczął bardziej koncentrować się na rodzinie i odrzucił wiele propozycji. Także dziś, gdy synowie Mirosława Baki dorośli, aktor wciąż woli spędzić z nimi wakacje niż pędzić za karierą:
– Teraz, gdy jeden syn jest dorosły, a drugi samodzielny, możemy sobie pozwolić na egzotyczne wyprawy. Byliśmy w Peru, w Boliwii. A w tym roku chcemy jechać do Birmy, Laosu i Kambodży. Potem może do Afryki. No i wreszcie mam czas na fotografowanie, które było moją pasją w młodości.– cieszy się aktor.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>