www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Syn Dominiki Ostałowskiej zagra w serialu!

Synek Dominiki Ostałowskiej pojawi się w serialu „M jak miłość” bo… sam o to prosił!


Odkąd do prasy dostała się wiadomość, że syn gwiazdy „M jak miłość” pojawi się w serialu, na Dominikę Ostałowską posypały się gromy! Internauci oskarżali ją, że chce na siłę wypromować swojego dziesięcioletniego syna, albo, co gorsza, zarobić na nim! Jaka jest prawda?

– Hubert ma już 10 lat. To jest ten wiek, kiedy jego marzenia przestają być łatwe do przekierowania. Do tej pory jakoś udawało się odsuwać pragnienia o aktorstwie – wyjaśniła Dominika Ostałowska w „Pytaniu na śniadanie”.
Jednak mały Hubert, który lubi oglądać mamę na ekranie telewizora, sam chciał zobaczyć, jak to jest być aktorem. Maluch tak mocno obstawiał przy swoim, że Dominika Ostałowska w końcu musiała skapitulować i… poprosić producentów serialu o napisanie roli specjalnie dla niego.

– Hubert powiedział mi, żebym nie zabijała jego pasji i to był argument, którego nie dało się zniwelować – mówi z uśmiechem aktorka.

Wiadomo już, że chłopiec zagra nieślubnego syna Andrzeja Budzyńskiego, męża postaci granej przez Ostałowską. Aktorka zdradziła jednak, że postać, w którą wcieli się Hubert, to ciężko chory chłopczyk. Zatem przed małym Hubertem stoi poważne aktorskie zadanie!

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>