www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Syn Cichopek ma nietypowe zabawki!

Kasia wyznała, że mały Adaś uwielbia bawić się… masłem i mydłem. Młoda mama próbowała oduczyć go nietypowych zabaw, jednak nie jest zadowolona z efektu swoich wysiłków.

„Po prostu Adaś zamiast zabawek ukochał sobie masło. Był taki okres, że całymi dniami chodził przytulony do kostki masła: łapki tłuste, ubranie całe w plamach. Ja na to nie pozwalałam, ale Marcin mówił: „No weź, niech nie płacze”.  To duży problem. Ukrywaliśmy je przed synkiem. Był okres, gdy nie kupowaliśmy w ogóle! Jak nie widział, to nie było awantury, jak zobaczył, a nie dostał, to była wielka awantura. Tak, masło i mydło to ulubione zabawki Adasia. Jak widać, dzieci nie wymagają nie wiadomo jak drogich zabawek, nie wiadomo jakich modeli samochodów sprowadzanych z Ameryki. Wystarczy mydło w wannie podczas kąpieli” – wyznała w magazynie „Mamo, to ja”.

Trudno zrozumieć, dlaczego Kasia jest tak nielubiana w show biznesie. Jest jedną z niewielu skromnych i wiecznie uśmiechniętych osób. Czy można ją karać za to, że wykorzystuje swoje pięć minut?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>