www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Sylwestrowe plany Majki Jeżowskiej i Anny Jurksztowicz

Majka Jeżowska zaśpiewa na Sylwestrze w Rzeszowie.

Jak co roku w Rzeszowie na Rynku odbędzie się impreza sylwestrowa. Koncert zacznie się już o godzinie 21:00. Podczas koncertu „Wehikuł Czasu” będzie można usłyszeć utwory m.in.: Michaela Jacksona, Amy Winehouse, Ryśka Riedla oraz Ireny Jarockiej. Specjalnie na tę okazję zaaranżuje je Mariusz Dziubek, dyrygent i lider zespołu „Dziubek Band”.

Podczas pierwszej części koncertu wystąpią: Majka Jeżowska, Krzysztof Kiljański, Małgorzata Boć, Małgorzata Chruściel, Janusz Majkut i Mieszko Nagaj oraz Magdalena Steczkowska i Krzysztof Respondek. Druga część koncertu to już mocne rockowe brzmienie. Wystąpi Szymon Wydra wraz z zespołem Carpe Diem.

Anna Jurksztowicz wystąpi w Toruniu.

Sylwester wraz z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną to już tradycja, która na stałe wpisała się w kulturalny kalendarz wydarzeń Torunia.  Koncerty sylwestrowe cieszą się ogromną populsrmością i zapewniają  rozrywkę najwyższej klasy.

Podczas tego szczególnego, ostatniego wieczoru 2016 roku wystąpią znakomici soliści – Anna Jurksztowicz oraz Jacek Wójcicki. Toruńską Orkiestrę Symfoniczną od pulpitu poprowadzi maestro Krzesimir Dębski. Całość upiększy nowoczesne oraz niezwykłe wnętrze Sali Koncertowej Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki. W przerwie koncertu podana zostanie symboliczna lampka szampana.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>