www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Sylwestrowa Moc Przebojów 2015” z największym karaoke świata – wprost z serca Katowic

Po raz dziewiąty w historii „Sylwestrowa Moc Przebojów” zabrzmi setką najnowszych i starych przebojów, rozbłyśnie feerią dyskotekowych świateł i zaleje widzów doskonałym dźwiękiem!


Po raz pierwszy wprost z serca Katowic, z placu Honorowego pod symbolem miasta – Spodkiem, wystąpią artyści, których wielkie przeboje będzie mógł zaśpiewać każdy na placu i przed telewizorem – bo w tym roku zapraszamy widzów na największe karaoke na świecie! Na gigantycznej multimedialnej scenie pojawią się m.in. Bednarek, Kayah, Bajm, Enej, Urszula, Michał Wiśniewski, Grzegorz Hyży, Wilki, Golec uOrkiestra, Mesajah i Stefano Terrazzino. To z nami swoją 40-stkę będzie świętował zespół, który roztańczył świat, Królowie Disco – Boney M.

Gwiazdy „Sylwestrowej Mocy Przebojów” w Katowicach zaśpiewają hity, które zna, kocha i potrafi zaśpiewać każdy! To właśnie na naszej scenie zabrzmią największe hity 2014 i 2015 roku „My Słowianie” Donatana i Cleo czy „Bałkanica”, które zdominowały radiowe listy przebojów i nie miały sobie równych w ilościach odtworzeń w serwisie Youtube. Ponadczasowy Bajm i jego liderka Beata Kozidrak wykonają m.in. „Co mi Panie dasz”, „Białą armię”, „Płynie w nas gorąca krew” i „Tę samą chwilę” oraz wielki przebój Beaty „Żal mi tamtych nocy i dni”.

Będą z nami prawdziwi Królowie Disco. Od 40 lat, od czasów ich debiutu, żadna impreza nie może się obyć bez hitów Boney M. Mogli świętować swój jubileusz w Moskwie na Placu Czerwonym albo w Nowym Jorku na Times Square, ale postanowili swoje 40-lecie obchodzić z nami w Katowicach.

Dokładnie o północy jurorka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Małgorzata Walewska oraz uczestnik ostatniej edycji show Krzysztof Respondek wykonają słynny utwór „Time To Say Goodbye”, który w 1997 roku wylansowali Sarah Brightman i Andrea Bocelli.

Gospodarzami „Sylwestrowej Mocy Przebojów 2015” są Miasto Katowice i Telewizja Polsat, zaś organizatorem imprezy jest firma Wagart.
Patronami medialnymi „Sylwestrowej Mocy Przebojów 2015” są jak zawsze radio RMF FM i dziennik Fakt.
„Sylwestrowa Moc Przebojów” z Katowic z największym karaoke świata – 31 grudnia, godz. 20.00 tylko w Telewizji Polsat!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>