www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Święta z Michelle Obama

Od czasów Jacqueline Kennedy Onassis i jej charakterystycznych dużych okularów przeciwsłonecznych żadna pierwsza dama nie wzbudziła takiego zainteresowania wśród koneserów mody jak Michelle Obama.

Już w czasie kampanii prezydenckiej męża Michelle sama zaczęła pojawiać się na okładkach gazet jako najlepiej ubrana kobieta w świecie polityki. Pierwsza dama USA wniosła odrobinę swobody do obowiązującego kanonu strojów. Świetnie dobrane ubrania to jedynie dopełnienie ciepłego i serdecznego usposobienia żony prezydenta Obamy. Dzięki niej wielu nieznanych projektantów zaistniało w świecie mody – Michelle Obama jest bez wątpienia prawdziwą ikoną stylu, o której mówi się teraz bez przerwy.

Lekcja stylu Michelle Obamy to film ukazujący prawdziwe oblicze Michelle Obamy – pierwszej damy stylu. To wyraz uznania nie tylko dla jej znakomitego gustu, lecz także dla jej inteligencji i innych cech, dzięki którym stała się wzorem do naśladowania. Przy doskonale dobranej muzyce i świetnych zdjęciach twórcy programu nakreślają portret kobiety, która ma znaczący wpływ zarówno na nasze społeczeństwo, jak i na świat mody.

PREMIERA: Lekcja stylu Michelle Obamy
25 grudnia 2010 w sobotę o godz. 7.30 i 18.30

michelleobama


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>