www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Świat według Beaty Pawlikowskiej

W Pasażu Łódzkim odbędzie się spotkanie z Beatą Pawlikowską – globtroterką, pisarką i dziennikarką. Jej wizyta w Łodzi uświetni trójwymiarową wystawę fotograficzną National Geographic „Świat w 3D”.

BEATA PAWLIKOWSKA

Znana podróżniczka, dziennikarka, tłumaczka, fotograficzka, autorka i ilustratorka książek, felietonistka – wiele można powiedzieć o Beacie Pawlikowskiej, ale z pewnością nie to, że jest postacią jednowymiarową. Jej barwne opowieści o egzotycznych zakątkach, spotkaniach z tubylcami i zapierające dech w piersiach relacje z odległych wojaży ubarwią wyjątkową atrakcję, którą dla łodzian przygotowuje Pasaż Łódzki – wystawę zdjęć National Geographic.

Beata Pawlikowska przyjedzie do Łodzi w sobotę 24 września i spotka się z mieszkańcami na terenie wystawy w godzinach 13.00 – 15.00. Podczas spotkania Pawlikowska opowie o swojej ostatniej podróży, opisanej w najnowszej książce ”Blondynka w kwiecie lotosu”. Chętnie odpowie również na pytania uczestników spotkania w ramach panelu dyskusyjnego.

Wydarzenie kulturalne pod nazwą „Świat w 3D” to pierwsza trójwymiarowa wystawa fotograficzna przygotowana przez redakcję National Geographic Polska. Jej otwarcie w Łodzi zaplanowano na 17 września.

aka

Miejsce: Centrum Handlowe Pasaż Łódzki, Al. Jana Pawła II 30, Łódź


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>