www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„#Supermodelka Plus Size”: Już 6 września poznacie dziewczyny, które kochają siebie i nikogo nie udają!

6 września poznamy dziewczyny, które zgłosiły się do nowego show Telewizji Polsat o modelingu w wersji plus size. W dwóch odcinkach castingowych programu „#Supermodelka Plus Size”, spośród ponad 1000 kandydatek, jury wyłoni łącznie 15 uczestniczek, które zamieszkają w domu modelek. Kogo z pierwszego odcinka castingowego jurorzy będą chcieli zobaczyć w programie?

Przed wami dziewczyny, które kochają siebie i nikogo nie udają: – Mam nadzieję, że zrobię karierę i będę modelką – nie będzie kryła jedna z pięknych kandydatek.

Mają wiele uroku! Rafał Maślak będzie zachwycony: – Ale ty jesteś fajna – skomplementuje jedną z dziewczyn.

Dziewczyny, które przyszły na casting zaprezentowały pełen wachlarz typów urody i osobowości, ale też powodów, jakie zdecydowały o zgłoszeniu do programu. Dlaczego zgłosiły się do programu „#Supermodelka Plus Size? Łączy je jedno marzenie!

– Chciałabym pokazać Polsce, że nie ma się czego wstydzić.
– Kilogramy nas nie definiują.
– Kobiety o większych rozmiarach też mogą być piękne.

Kandydatki pełne krągłości i wdzięku dostaną szansę zaprezentowania się przed jury i przekonania Ewy Minge, Ewy Zakrzewskiej, Emila Bilińskiego i Rafała Maślaka, że to właśnie im należy się miejsce w pierwszej polskiej edycji nowej produkcji Polsatu. Część z nich zobaczymy w pierwszym odcinku castingowym już 6 września. Dziewczyny w programie pokażą swoje największe atuty – niektóre z nich wystąpią w kostiumach kąpielowych! Stroje, odpowiednie do typu sylwetki, pomoże dobrać Macademian Girl. Słynna blogerka zadba nie tylko o wygląd dziewczyn, ale również o ich samopoczucie. Kogo jurorzy będą chcieli zobaczyć w programie? Przekonamy się już w środę, 6 września, o godzinie 20:40 w Telewizji Polsat.

plus_model

plus_model_02

plus_model_03

plus_model_04

plus_model_05

plus_model_06

plus_model_07

plus_model_08

plus_model_09

plus_model_10


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>