www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Stylistki o polskiej Angelinie: to jakaś fąfelina z rodziny Adamsów!

Karolina Malinowska i Joasia Horodyńska nie zawiodą swoich fanów.

orzechowska_agnieszka

One nigdy chyba nie przestaną komentować wyglądu polskich celebrytów. I dobrze. Przyda się w tym świecie szołbizu ciało opiniotwórcze, które samo jest jego częścią. Po kim gwiazdy robiące za stylistki pojechały tym razem? Po Agnieszce Orzechowskiej promującej się pod hasłem „polskiej Angeliny Jolie”. Zobaczcie, co na temat jej stylizacji powiedziała Karolina i Joasia w rubryce modowej magazynu Party:

Karolina Malinowska: Polska Angelina Jolie chyba pomyliła pseudonimy, bo wygląda bardziej jak ktoś z rodziny Adamsów. Jak można założyć na siebie coś tak strasznego i sądzić, że wygląda się atrakcyjnie? Wiesz, co jest moim ulubionym elementem tego stroju? Ta niezwykłej urody halka z tiulu. Boska, urodą dorównuje bohaterce, prawda?

Joanna Horodyńska:
Przepraszam Cię, ale tak bardzo się skupiłam na śniegowych, opadających powiekach, że na resztę nie zwróciłam uwagi. Modowo doprawdy nie mogę się tutaj wypowiadać…

Karolina Malinowska: Dlaczego? Przecież tyle tu fantazji, kreatywności, inspiracji… I biel jest w trendzie… Wiesz, nie sądziłam, że można tak fatalnie i wulgarnie wyglądać, a jednak… Buty Eskimosa to jedyny akcent, który mogę uznać za udany.


Joanna Horodyńska:
Mam nadzieję, że w innych krajach mają lepsze kopie boskiej Angeliny. Nasza to jakaś Fąfelina!

orzechowska_agnieszka

orzechowska_agnieszka

horodynska_joanna_malinowska_karolina

bonnie


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>