www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Stylista gwiazd otwiera swój salon

Maciej Wróblewski, jeden z czołowych polskich stylistów fryzur o międzynarodowej renomie, planuje otworzyć na początku lipca nowy salon w galerii handlowo-usługowej luksusowych apartamentowców Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej 63 w Warszawie.

W lokalu o powierzchni ponad 94 mkw. stylista wraz ze swoim zespołem będzie świadczył pełen zakres usług fryzjerskich – od podcięcia grzywki aż po pełne metamorfozy fryzur.

Maciej Wróblewski jest uznawany za jednego z najlepszych stylistów fryzur w Polsce. Czesze uczestników pokazów mody, bohaterów wideoklipów, sesji fotograficznych na okładki magazynów mody i pism lifestyle’owych, a także uczestników produkcji telewizyjnych i spektakli teatralnych. Maciej Wróblewski jest stylistą uczestników programów TVN „You can dance” i TVP2 „Bitwa na głosy”. Zaufały mu gwiazdy polskiego show biznesu, takie jak m.in.: Joanna Horodyńska, Małgorzata Niemen, Sonia Bohasiewicz, Alicja Węgorzewska, Maciej Zakościelny, Monika Richardson, Andrzej Piaseczny czy Michał Piróg.

„Dla naszych klientów przygotowujemy salon o prostym wystroju, z dużą ilością światła, który daje możliwość odpoczynku w czasie stylizacji” – mówi Wróblewski.

akaWpisz komentarz

  1. 20 września 2012 12:32

    Kacper:

    Jeżeli chodzi o lstinoko to bardzo mi się podoba podejście dajmy 35mln i może dzięki temu za kilka lat lstinoko zacznie na siebie zarabiać to może ja wymyślę sobię firmę X poproszę o dotację i powiem, że może w przyszłości będę samodzielny Bez względu na to czy piszę z pf3lnocy czy z południa wojewf3dztwa i tak dokładam się do lotniska, z ktf3rego poza urzędnikami pewnie korzysta kilka osf3b. Czy za te pieniądze nie można zrobić coś lepszego w lubuskim?

Podobne posty:

/* */?>