www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Steve Allen wypadł z parkietu

Steve Allen i jego taneczna partnerka Anna Głogowska pożegnali się z show „Taniec z gwiazdami”.  Znamy już półfinalistów 8 edycji programu.

Niedzielny odcinek obfitował w całą paletą tańców. Uczestnicy tańczyli m.in. do jive’a, paso doble, foxtrota, american smooth, samby i quickstepa.

W łącznej punktacji widzów i jurorów pierwsze miejsce zdobyli Marta Żmuda-Trzebiatowska i Adam Król. Młoda aktorka wcieliła się m.in. w rolę pielęgniarki w utworze „Take On Me”. „Żeby tak służba zdrowia tańczyła to by wszyscy się  pchali do szpitali drzwiami i oknami” – żartował Piotr Galiński. „Świetnie oddaliście charakter muzyki” – dodał.

Żmudę i Króla w głosach SMS telewidzów pokonali Agata Kulesza i Stefano Terazzino.  Jurorzy mieli jednak pewne zastrzeżenia. „Słaba płynność ruchu. Taki chodzony był ten foxtrot”  – skarciła parę Iwona Pavlović. „Jestem ciekawa jak Iwonka by tańczyła, gdyby miała tak splątane nogi” – wtrąciła się Beata Tyszkiewicz.

Steve Allen i Anna Głogowska tańczyli do foxtrota i samby. Według jurorów Allen zrobił postępy, choć mimo to na parkiecie był zbyt sztywny. „Ania jesteś mistrzynią w ożywianiu, ten kolecek ożył. Mamy cud w Ursusie” – drwił Galiński.

Natalia Lesz i Łukasz Czarnecki wykonali  jive oraz quickstep.  „Nie można od ciebie oczu oderwać. Fantastycznie wyglądasz, jesteś plastyczna” – mówiła Iwona Pavlović „Przyjechaliśmy do Ursusa, a znaleźliśmy się w Beverly Hills – przekonywał Zbigniew Wodecki.

Finał programu odbędzie się już za dwa tygodnie. Co ciekawe, telewidzowie nie muszą się jednak martwić o przyszłość widowiska. Piotr Gąsowski zdradził ostatnio, że TVN planuje… kolejne dwie edycje.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>