www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

StefanoTerrazzino i Paulina Biernat mistrzami Europy

Reprezentujący Polskę Stefano Terrazzino i jego partnerka Paulina Biernat byli bezkonkurencyjni podczas tanecznych Mistrzostw Europy, które odbyły się w sobotę 5 stycznia 2011 w Kedainiai na Litwie.

W finale IDSF PD South American Dance Show European Cup polska para zdystansowała pozostałych zawodników. W szranki z Terrazzino i Biernat stanęły m.in.: dwie włoskie pary – aktualni mistrzowie i vice – mistrzowie Włoch: Alessio Di Veronica i Ilaria Manganiello oraz Stefan Green i Adriana Sigona, który zajęli odpowiednio: piąte i trzecie miejsce. Pochodzący z Sycylii Terrazzino pokonał swoich rodaków, zdobywając wraz z Pauliną Biernat mistrzostwo dla Polski.
South American Dance Show charakteryzuje się tym, że pary same wybierają muzykę do swoich występów. Stefano i Paulina zaprezentowali show, składające się z elementów: rumby, passo doble oraz freestyl’u do kompozycji wybitnych polskich twórców muzyki filmowej: Jana Kaczmarka oraz Abla Korzeniowskiego z filmów: ,,A Single Man” oraz ,,The Evening”. Sędziowie oceniali zarówno wartość techniczną jak i walory artystyczne show. Występ polskiej pary zdobył największe uznanie sędziów.
StefanoTerrazzino i Paulina Biernat – jako mistrzowie Europy, zostali zaproszeni na Mistrzostwa Świata, które odbędą się 10 grudnia 2011 w Izraelu. Tam para zawalczy w barwach Polski o najwyższe trofeum.

biernat_paulina_terrazzino_stefano


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>