www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Stefano Terrazzino zwycięzcą 3. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

Ulubieniec Polek, świetny tancerz i choreograf, pasjonat włoskiej kuchni, aktor, projektant i wokalista – Stefano Terrazzino zwycięzcą 3. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Jego przemiana w Mieczysława Fogga zachwyciła jurorów!

Wiele godzin treningów wokalnych, choreograficznych oraz precyzyjnej i żmudnej charakteryzacji, niezwykłe muzyczne wyzwania, oraz trema, która podczas finałowego wykonania w pełnej stylizacji i otoczeniu spektakularnej scenografii może dopaść nawet najbardziej doświadczonych artystów. Z tym musieli się zmierzyć biorący udział w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” uczestnicy, a finalny efekt ich pracy oglądały co tydzień miliony polskich fanów show.

 

W 3. edycji show niekwestionowanym królem muzycznych metamorfoz był Stefano Terrazzino. Ulubieniec Polek, świetny tancerz i choreograf, pasjonat włoskiej kuchni, aktor, projektant i wokalista został uhonorowany przez jurorów „Złotą Twarzą” i czekiem na 100 tysięcy złotych, który przekazał fundacji „Pomóż dorosnąć”, pomagającej dzieciom dotkniętym
bolesnymi doświadczeniami, wynikającymi z ich trudnych historii rodzinnych i życiowych.

– Mierzysz się z legendą (…) Bardzo się bałam tego wykonani, dlatego że Mieczysław Fogg jest pewnego rodzaju świętością w tym kraju. Stefano to jest cudne, co ty wykonałeś. Nie było w tym nic z parodii, po prostu byłeś Mieczysławem Foggiem. To jest przepiękne. Uwielbiam cię, jak od pierwszego momentu, kiedy cię zobaczyłam na tej scenie. Wspaniały jesteś – mówiła urzeczona wykonaniem Stefano Małgorzata Walewska. –

Finał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” rozpoczął się od wysokiego „c”. Uczestnicy i jurorzy oraz prowadzący zaśpiewali przepiękny utwór, do którego muzykę skomponował Piotr Rubik pt.: „Niech mówią, że to nie jest miłość”. W role Piotra Rubika, wcielił się szef muzyczny programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Zygmunt Kukla! Dla kontrastu sami finaliści zaprezentowali się w popularnym w latach 90’ przeboju „Crucified” szwedzkiej grupy „Army of Lovers”. Tym naprawdę brawurowym wykonaniem w malowniczej scenografii publiczność była zachwycona. Po nim zaczęła się gra o najwyższą stawkę, czyli 100 tys. na wybrany cel charytatywny.

Nasza polska odpowiedź na Beyonce – Kaja Paschalska wcieliła się w niepokorną i drapieżną Rihannę. – Pokonałam siebie w tym programie, mój strach i obawy. Jestem z siebie bardzo dumna – opowiadała przed wyjściem na scenę Kaja. Na pożegnanie zaśpiewała piosenkę „Umbrella”.

Wielkiego wyzwania podjął się Robert Rozmus. Metamorfoza jaka go czekała była naprawdę ogromna. Zarówno wizualnie, jak i wokalnie. Przeistoczył się bowiem w Meat Loafa w „I Would Do Anything for Love”.  Okazało się, że zaskakująca była nie tylko przemiana artysty, ale też widowiskowa scenografia, wzbogacona efektami specjalnymi.

Po występach finałowej czwórki przyszedł czas na duety. Kasia Cerekwicka i Matti Jakubiec wcielili się w Cristinę Aguilllerę i Adama Levine’a z Marron 5 w „Moves Like Jagger”. Pozytywna energia jaką emanowali wykonawcy zaraziła wszystkich. Kasia Ankudowicz i Ania Czartoryska – Niemczycka przeistoczyły się, w jak określił Maciej Dowbor, „dziadków z długą brodą”, czyli muzyków ZZ TOP (Gimme All Your Lovin’) i niemal od razu porwały wszystkich do tańca.

Laureatką Żelaznej Twarzy, czyli czwartego miejsca została Kaja Paschalska. Brązową Twarz otrzymał Grzegorz Wilk, a srebrną – Robert Rozmus. Zwycięzcą 3. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” został Stefano Terrazzino. To jemu decyzją jurorów przypadła Złota Twarz i czek na 100 tysięcy złotych. Pieniądze przekazał fundacji „Pomóż dorosnąć”, która
pomaga dzieciom dotkniętym bolesnymi doświadczeniami, wynikającymi z ich trudnych historii rodzinnych i życiowych oraz stara się, by ich przyszłość była lepsza.

Fot. Maciej Zawada


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>